World of Tanks hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

World of Tanks hileli apk

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton
Dayınızı sosyal medyada paylaşmayı unutmayın

oyun etiketlerimiz

World of Tanks hilesi 2020

1 Temmuz’da İngilizler, Fransa’daki Nehri bölgesinde Alman birliklerine karşı büyük bir saldırı başlattı. Bir önceki hafta boyunca, 250.000 müttefik mermisi yakınlarındaki Alman pozisyonlarına çarptı ve 100.000 İngiliz askeri, 1 Temmuz’da siperlerinden insan olmayan topraklara döküldü ve onlar için temizlenmiş bir yol bulmayı bekliyordu. Ancak, düzinelerce ağır Alman makineli tüfek topçu saldırısına dayandı ve piyade yok edildi. Günün sonunda 20.000 İngiliz askeri öldürüldü ve 40.000 yaralandı. İngiliz askeri tarihinin en zor kayıp günüydü.
İlk felaketten sonra , Almanların aldığı her 100 metre için 1000’den fazla müttefik canıyla daha küçük ama eşit derecede verimsiz bir saldırıya uğradı. 15 Eylül’de İngiltere’nin tarihte ilk kez askeri operasyonlara girmesi bile  bir çıkmazdan çıkamadı. Ekim ayında, şiddetli yağışlar savaş alanını bir çamur denizine dönüştürdü ve 18 Kasım’da , dört aydan fazla bir kitlesel katliamın ardından iptal etti.
Alman birliklerini uzaklaştırmanın etkisi dışında, saldırı korkunç bir felaketti. Toplamda, müttefikler sadece beş mil ilerledi ve 600.000’den fazla İngiliz ve Fransız askerinin öldürülmesine, yaralanmasına veya kaybolmasına neden oldu. Alman kayıpları 650.000’den fazla idi. , pahalı bir savaş için şiddetli bir şekilde eleştirilmesine rağmen, Batı cephesinde büyük miktarda insan ve kaynak göndermeye istekli olması, 1918’de tükenmiş Almanya’nın çöküşüne katkıda bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir