Traffic Rider hileli indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Traffic Rider v2.3.1 PARA HİLELİ APK  v.1.0222

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

                                  OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=cYbM2xW7okU&w=320&h=266]

                                         İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton
                                              Traffic Rider v1.3 PARA HİLELİ APK                           
Dayınıza destek olmak için sosyal medya’dan paylaşım yapabilirsiniz.

oyun etiketleri

 Traffic Rider hileli apk indir

Bir röportajda” çalışan bir arabayı çoğaltmak için hayal gücümü buna uzatıyorum  dedi  Bunu söyledikten sonra, gerçekten-yasal bir şekilde-arka süspansiyonunuzu kilitleyen, noktaları ve süspansiyon elemanlarını toplayan bir motor ve şanzıman satın alıyorlar. Ellerinden geleni satın alıyorlar. Yasal olarak satın aldıkları bir arabada çok fazla yer işareti var. Ve sadece Aero parçalarının altında parçalar ve hepsi var. Bunu yarattıklarında, onu inceltmek zorundaydılar.- Yani inanılmaz bir iş çıkardılar.şu anda Renault’ nun Avusturya ve Macaristan’daki son iki yarıştan sonra karşı açtığı ve otomobilindeki fren kanallarının yasallığına odaklanan bir protestoyu düşünüyor.

Renault, protestosunun  izin verilen işbirliğinin kapsamı ile ilgili olarak açıklığa kavuşturulması için bir itici güç olarak hareket ettiğini ve bunun gelecekteki takım modelleri için bir yan etki yaratabileceğine inandığını vurguladı.

Traffic Rider hilesini indir

Brandle, böyle bir form geliştirmesinden sonra uygulamanın sorgulanması durumunda bunun doğru olacağını, ancak herhangi bir yasallık sorununun tarafından emin olduğunu söyledi.

Brundle, “gazeteciler olarak, bunu sorgulamaya hakkımız var” dedi.

– FİA bunu görmek için oradaydı. Geçen yılki Mercedes’i ve bu yılki yarış noktasını tararsanız, bunu doğrulayacağını düşünürdüm, ama sonra FIA’NIN her şeye baktığını söyledim. Ve memnunlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir