Sword Art Online hileli indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Sword Art Online: Integral Factor hileli apk, v.1.22

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 
 

indirme linkleri

apk indir buton

oyun video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=X-zPrXJpiAw&w=320&h=266]

oyun etiketleri

Sword Art Online hilesi, Sword Art Online hileli apk, Sword Art Online hile indir, Sword Art Online para hile, Sword Art Online: Integral Factor hilesi, APK Oyunlar, apk oyun indir,

Sword Art Online: Integral Factor 

Japon ordusunun elit bir üyesi olan samuraylar, “savaşçı yolu”anlamına gelen Bushido’yu takip eden vahşi savaşçılardı. Bu etik kural, samuraylar için ahlaki bir pusula idi ve cesaret, dürüstlük, sadakat, merhamet ve saygı gibi çeşitli değerlerden oluşuyordu. Bunlar, onurlu bir şekilde yaşamak ve ölmek üzere olan zırhlı uygar vahşilerdi. Ana silahları katana, ruhlarının bir uzantısı olarak kabul edildi.
Katana, bir samurayın hayatının o kadar önemli bir parçasıydı ki, genç bir savaşçı bu dünyaya girme eşiğinde olduğunda, koruyucu olarak kullandığı kılıç, sanki gençleri ağırlıyormuş gibi doğum odasına getirildi. Ve yıpranmış, eski bir Gazi savaşçısı ölüm döşeğindeyken, öbür dünyanın beyaz Yeşim köşküne geçmeye hazır olduğunda, katana onu son kez savunuyormuş gibi yanına yerleştirildi.
Katil darbenin ustaları, her samurayın bir kılıç koleksiyonu vardı: bir katana, uzun kılıç ve bir , kısa kılıç. Bir tüfek ve bir silah tabancasına eşdeğer olarak düşünün. Sete Daisho adı verildi ve eğer samurayın kolunda fazladan bir şeye ihtiyacı varsa, muhalefetin cesaret kırıcı olması durumunda, savaşçı koleksiyonuna bir yaprağı ekleyecekti. her zaman giyilmeli ve hatta asker uyurken yastığın altında tutulmalıydı, çünkü yakın dövüş, acil durumlar ve ritüel intiharlar için kullanıldı. Öte yandan, katana savaş alanında kafasıydı, eti tereyağı gibi kesti ve kafaları kesti, düşmanın sersemlemiş yüzlerini dondurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir