Soccer Stars hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Soccer Stars hileli apk

Neden başarılı olabilirler: Miami savunmada oldukça sağlam görünüyordu ve yeni orta saha oyuncusu Nicholas Figal etkileyiciydi. Ve Rodolfo Pizarro’da, ımcf’nin oyunları kendi başına kazanabilecek bir forvet var. Aynı zamanda diğerleri arasında kaleci Luis Robles ve orta saha oyuncusu will Trapp ile MLS deneyimi olan bir takım. (Yeni Sözleşme imzalayan Leandro Gonzalez-Pires’in oynama hakkı yoktur.)

Neden olmasın: genişleme-ITİS. Evet, genişlemenin bazı tarafları son yıllarda başarılı oldu ve Miami’de bazı iyi yapı taşları var. Ancak, ilk yıl takımlarında olduğu gibi, genellikle bir soru işareti olan alanın bir kısmı vardır ve Pizarro’nun varlığında bile Miami’nin saldırısına atıfta bulunur.

Büyük soru: Julian Carranza ne kadar keskin olacak? Eski Banfield forvet oyuncusu, bacak yaralanması onu sezon öncesi arka plana itmeden önce merkezi forvet rolünü üstlenmeye hazır görünüyordu. Orlando’daki işlerde rol oynayacak kadar sağlıklı olmalı, ancak ne kadar yardımcı olabileceği henüz belli değil.

Soccer Stars hilesini indir

Neden başarılı olabilirler: şimdiye kadar, bu takım arkadan inşa edildi, LAFC’DEN ABD Merkez defans oyuncusu Walker Zimmerman’ın önceden satın alınmasıyla doğrudan bir darbe. Alanın merkezinde, Dex McCarthy ve Anibal Godoy’un nashville’i herhangi bir oyunda tutacak çok fazla kum var.

Neden olmasın: yönetici Gary Smith’in dediği gibi, en üstte yeterli kalite yok, tüm forvetleri yeni fırsatlar alacak. NSK, PSV’DEN Maxi Romero ile bağlantılıydı, ancak bu onlara rekabette yardımcı olmayacak.

Büyük soru: Hani Muhtar ve  saldırısına dayanabilir mi? Her iki oyuncu da satın alındığında yüksek sesle kabul edilebilecek bir şey değildi, ancak başlangıçta kalite artışları gösterdiler. SNB’NİN ilerlemek için daha fazlasına ihtiyacı olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir