SHADOW FIGHT 3 hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 Shadow Fight 3 v.2.36.1.1 MOD HİLELİ APK 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

                                      OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=hVy58hG30zM&w=330&h=366]

                Shadow Fight 3 TÜRKÇE APK  İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

            Türkçe  Shadow Fight 3  APK Nasıl Kurulur

 

 Shadow Fight 3 v1.9.30 MOD APK dosyasını indiriniz ve rar dosyasını çıkarınız. Daha sonra kurulumu yapabilirsiniz.

Shadow Fight 3 v1.9.31 MOD APK Hakkında Etiketler

Shadow Fight 3 Hileli Apk İndir


Ateşli Silahlar savaşa hakim olmadan önce, bıçak savaş alanına hükmetti. Ve tarihteki tüm ışıltılı kılıçlardan kılıçtan palash’a-feodal Japonya’nın kesinlikle en . İnce, jilet gibi keskin bir kılıç, samurayların popülaritesi sayesinde kolayca tanınabilir, savaş alanında onurla ölmeye hazır, korkunç demir zırhlarla kaplı vahşi savaşçılar. Yıllar geçtikçe, katanaları hızlı ve doğru cinayetler için üretilmeye başlandı ve ölümün sanatsal başyapıtları olarak biliniyordu.
Gümüş ekranda katanaları birçok kez gördünüz ve çocukken elinizde plastik bir samuray kılıcıyla birçok hayali savaşa katıldınız. Ama aslında bir insanı tek bir darbeyle delmek için yapılmış zarif silahlar hakkında ne biliyorsunuz? Katana, keşfetmeye ve tartışmaya değer bir tarihe sahip efsanevi bir kılıçtır. Bıçağın köklerine baktığımızda, bu silahın her sıvı vuruşla kanlı izler bırakan sadık bir savunucu olduğu söylenebilir. Mevcut başka bir bıçak gibi görünmüyor, bu yüzden köklerine, etkili tasarımına, statüsüne ve pop kültürünün ihtişamına daha yakından bakmak ve dalmak istiyoruz. Ve yaptığımız gibi onlara takıntılı olmanız durumunda, bunları bıçak koleksiyonunuza eklemek için birkaç önerimiz var.

Shadow Fight 3 Hileli Apk İndir

Hepimizin bildiği gibi, mükemmellik biraz pratik gerektirir, bu yüzden ilk katana tanıdık bir kavisli siluete sahip değildi. Bilinen ilk katan kılıcı, Çin kılıçlarından esinlenen düz, çift kenarlı bir demir bıçaktı. 10. yüzyılın sonlarında, Japonlar çinlilerle kültürel bağları kopardı ve toplumlarında kendi sınıf bölünmelerini kurmak için daha ileri gitti. Toplumu koruyan askeri savaşçılar ilk samuray oldu ve Japonlar ünlü yaratmaya başladılar.

Samuray kılıcının tasarımını düz bir kılıçtan kavisli, öldürülen bir güzelliğe dönüştürerek mükemmelleştiren kesin bir kanıt olmamasına rağmen, efsaneye göre , civarında eyaletindeki ilk tek dişli uzun eğrilik kılıcını oluşturan kılıç ustasıydı. Samurayların yarısının, özellikle Moğol savaştıktan sonra, kırılmış kılıçlarla savaş alanından geri döndüğünü fark etti ve bu da samuray kılıcını neredeyse yok edilemez olacak şekilde yeniden tasarlamasına neden oldu. Daha iyi bir demir kum cevheri bulduktan sonra, bükülmüş bir katana inşa etti ve düşmanı kesmek için en uygun hale getirdi. Efsane, ölümünün bilinmediğini ve bıçaklarının emdiği tüm kanlardan ölümsüzlüğü hak ettiğini söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir