NFS MOST WANTED mobil indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

Oyun etiketleri

NFS most wanted telfon indir

Daniel Riccardo, geçen hafta sonu Avusturya’daki erken emeklilikten “harap edilmediğini” ve onu durduran motor soğutma sorununun Renault tarafından yaklaşmakta olan Steiermark GP için çözüleceğinden emin olduğunu söyledi.
Riccardo, emekliliğe çağrıldığında 17 turdan sonra 10. sırada yer aldı ve iki güvenlik aracı ve yüksek tükenme yarışının orta sahadaki diğer koşucular için fırsatlar yaratmasından sonra bazı hayal kırıklıklarını itiraf etti.
Aussie, ikinci Red Bull Ring turnuvasına bir kez daha katılma şansının emekliliği kolaylaştırdığını söyledi.

Riccardo, “elbette, yarışın erken sonu” dedi. “Bir sorunumuz olduğunda erken oldu ve daha sonra güvenlik arabalarını ve daha sonra yarışta çıkan her şeyi gördükten sonra, güzel bir küçük gözlük çantası almak için orada olabileceğimize eminim. Ama bu açıkça gerçekleşmeyecek.

NFS most wanted hileli apk indir

Bence şu anda tamamen harap olmamamın nedeni, bir hafta içinde geri döneceğimiz ve bu pistte başka bir şansımız olacağımız için, bu yüzden yedi gün içinde doğru yapacağımız konusunda iyimserim.

Bu bir soğutma problemiydi, bu yüzden motor sıcaklığı oldukça hızlı bir şekilde yükseldi. Bu yüzden neredeyse hiçbir şey hissetmedim, çocuklar arabayı çalıştırmamı ve daha da kötüye gidene kadar güvenli moda geçmemi söyledi, bu yüzden her şeyi zamanında kurtardığımızı düşünüyorum. Hızlı bir şekilde bir telefon aldım ve motorun çalışma modunu değiştirip kutulara gelmemi söylediler.

– Bundan sonra, muhtemelen herkes bir araya gelip medyumları yerleştirdiğinde daha da ilginç hale gelecektir. Ama sorun değil, bu motoru kurtarmak zorundaydık, açıkçası üzerinde birkaç yarış yapmak zorundayız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir