Need for Speed No Limits hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

CSR Racing 2 hileli hileli apk

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Tsti için pozitif olan ilk Formula 1 pilotudur ve şimdi bu haftasonu İngiltere Grand Prix’sini testte karantinaya alırken kaçıracaktır. Perez, önümüzdeki hafta sonu Silverstone’daki 70. yıldönümü Grand Prix’sini de kaçıracak ve İngiltere hükümeti yönetimi, için pozitif test sonucu olan herkesin 10 gün boyunca karantinaya alınmasını gerektiriyor.

Racing Point şirketi, pozitif test puanlarına rağmen fiziksel olarak sağlıklı ve iyi bir ruh halinde” olduğunu doğrulayan bir bildiri yayınladı. Ekip şunları ekledi:”niyetimiz Pazar günü iki otomobille yarışmak. İngiltere Grand Prix haftasonu için bir sonraki adımları zamanında bildireceğiz.
Perez, her zamanki taramasından sonra sonuçsuz bir test sonucundan sonra kendi kendini izole ettiği için Perşembe günü Silverstone’da yoktu. Testler, iki spesifik  genini tanımlamak için yapılır ve eğer hasta her ikisine de sahipse, test pozitif olarak kaydedilir.

Eğer hasta ikisine de sahip değilse, o zaman negatif bir tanıya yol açar, ancak testte bu genlerden sadece biri mevcutsa, sonuçsuz bir sonuç verebilir.

Racing Point ayrıca, Perez’in F1’in “kabarcık” sistem protokollerini takip ederek yakın zamanda temas ettiği küçük bir takım ekip üyelerini kendi kendine izole etmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir