metin 2 hilesi + Mini Launcher + Balık hilesi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Yeğenlerim, metin 2 yapımcılarına posta koyarak hileli tekrar yayınlıyorum. Görüceksiniz ki biz bu tehditlere boyun eğen adam değiliz. Herkes haddini bilicek:

Metin2 Mini Launcher Hileli İndir Özellikleri:

  • 8x damage vuruş özellliği yüksek levelde değişir
  • 4x skill hile vuruşları PVP
  • 1 hit paybass özelliği

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OYUN HİLE Vİdeosu

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=euSUp3EnW4g&w=320&h=266]

Metin2 hile etiketleri

Metin2 hileli indir

Sanat değeri, kılıç, katana çok önemli bir faktördür zaman uzmanları, analiz (ayırıcı çizgi), .atlayarak bu engel, ve diğer kılıçlı kullanılan dört metal çubuk, oluşan iki sabit demir çubuklar tutmak için esnek bir çelik ve yumuşak demir çubuk korumak için çelik çubuk, bıçak olmak için bıçakla. Tüm çubuklar 2500 ° ‘ye ulaşan bir sıcaklıkta ısıtılır ve çelik bıçağını oluşturmak için ince bir dikdörtgen çubuk haline getirilir. Kılıç ustası ateşten çıkarır ve hızlı soğutma için suya daldırır. İç çekirdek az miktarda karbon içerdiğinden, bıçak bir sesli harf ve fonksiyonel eğri oluşturmak için büzülebilir. Çelik bir Tıraş bıçağı oluşturacak şekilde ve yumuşak metal düellolarda yenilmez hale getirecektir. Bu özel dövme işlemi, kılıç bilenler sanatsal değerini analiz ettiğinde kritik bir faktör olan bir (diferansiyel çizgi) oluşturur. Katana tamamen kırıldığında, kılıcın profesyonel parıltılı bıçağı, bir dizi taşlama ve parlatma taşıyla ovuşturarak, ayna benzeri bir yüzey yaratır, belki de düşmanların ölmeden önce tepkilerini bir an önce görmelerine izin verir.

Metin2 hilesini indir

Bir katana yaratmak, rahiplerinin bu süreci kutsamasının ne kadar önemli olduğudur, tıpkı bir demircinin manevi bir rafinerisi olduğu gibi. Bu görkemli Katanların yaratıcıları sanatçı olarak kabul edildi, çünkü kalplerini bu inanılmaz silahın ritmine koydular. 13. 17. yüzyıllar boyunca, samurayların altın çağında, kılıç ustaları ve kadar ünlüydü. Samuraylar gibi bu zanaatkar yıldızları efsanelerle çevriliydi. (deneme kesimi), cesetlerin yığınlarını ve hatta canlı suçluları taze çekilmiş keserek üretildi. Tabii ki, sadece yapı kalitesini garanti etmek için bir eskrim ustası tarafından yapılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir