Mafia City hile apk dayi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Mafia 2 android apk v.1.22. siz değerli yeğenlerim tarafından beklenen oyunlar arasında yer alıyordu.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linklerimiz

apk indir buton

oyun etiketleri

mafia city android hileli apk indir

mafia city android apk, mafia city mobile, mafia city hileli indir, mafia City hileli apk indir, mafia 2 hilesi, mafia 2 hileli apk indir, mafia android indir, mafia ois indir, 

Mafya, Orta Çağ’ın sonlarında Sicilya’da ortaya çıktı ve burada Adanın çeşitli yabancı fatihlerinin gücünü devirmek için tasarlanmış gizli bir örgüt olarak başlamış olabilir—örneğin saracens, normanlar ve İspanyollar. Mafya, kökenlerine borçludur ve üyelerini, Sicilya’nın çoğunda yüzyıllar boyunca hüküm süren kanunsuzluk koşullarında, toprak sahiplerini haydutlardan korumak için eksik toprak sahipleri tarafından işe alınan çok sayıda küçük özel ordudan veya Mafya’dan işe almıştır. XVIII ve 19. yüzyıllarda, bu özel ordulardaki enerjik haydutlar organize olmuş ve o kadar güçlü olmuşlardı ki, toprak sahiplerine karşı döndüler ve birçok mülkte tek yasa haline geldiler, toprak sahiplerinden para talep ettiler.

mafia city android hile apk indir

Mafya, sicilya’nın yerini alan yabancı hükümetlerden kurtuldu ve hayatta kaldı, çünkü ikincisi genellikle adanın sakinlerini yabancılaştırdıkları ve karmaşık bir ahlaki kod tarafından yönetilen mafyanın özel adalet sistemini tolere edebilecekleri kadar despotikti. Bu kod, omerta’ya dayanıyordu, yani hiçbir zaman, hiçbir koşulda, YASAL MAKAMLARA adalet aramak ve asla kendilerine veya başkalarına karşı işlenen suçların çözülmesinde herhangi bir yardım sağlama yükümlülüğü. Hakaretin intikamını alma hakkı, mağdurlar ve aileleri için kaldı ve sessizlik kodunu kırmak, mafya tarafından baskı yapmak anlamına geliyordu. 1900 civarında, Batı Sicilya köylerinde bulunan çeşitli mafya “aileleri” ve aile grupları, serbest Konfederasyonda birleşti ve kendi bölgelerindeki ekonomik faaliyetlerin çoğunu kontrol ettiler. 19. yüzyılın sonlarında ve 20. yüzyılın başlarında Sicilya ve İtalya’dan göç eden gruplar, mafyanın bir parçası olan ve yeni ülkelerinde (özellikle Amerika Birleşik Devletleri ve Güney Amerika’nın bazı bölgelerinde) Avrupa’da bıraktıkları suç planlarını çoğaltmaya başlayan insanlar vardı.

 1930’ların başlarında, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki organize İtalyan suçlular, rakip İrlandalı, Yahudi ve diğer çetelerden çeşitli yasadışı eylemlerin kontrolünü ele geçirdiler ve 1930-1931’deki kanlı ulusal çatışmadan sonra, iyi tanımlanmış bir üst yönetim ile özgür bir ittifak haline gelmeye başladılar. 1933’te yasaklama yasasının kaldırılmasından sonra, amerikan mafyası kaçakçılık operasyonlarını reddetti ve kumar, iş haraç, tefecilik, uyuşturucu dağıtımı ve fuhuşla uğraştı. ABD’nin en büyük ve en güçlü olduğu ortaya çıktı sendikasyon suç örgütleri ve suçlardan elde edilen karı oteller, restoranlar ve eğlence işletmeleri gibi meşru işletmelerin mülkiyetine yeniden yatırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir