Knight Online indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Knight Online hilesi apk v.1.2211

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Knight Online hileli 2019 ETİKETLERİ

beş ana vuruş vardır: yukarıdan aşağıya, soldan sağa, sağdan sola ve boğazdan sağa. Samuray, şimşek gibi kesmek ve görev dışında her şeyden yoksun bir akılla eğitilmiştir. Düşmanı tek bir zarif darbeyle idam etmek, sadece en iyinin sürekli olarak yapabileceği olarak adlandırıldı. 12. yüzyıla gelindiğinde, samurayların ustalığı efsanevi oldu. Örneğin,  savaşı hakkında yazılan Japon destanı “Haki ” var. Katana’ya o kadar çok sahip olan bir savaşçı keşiş hakkında konuştu ki, birkaç vuruşta bıçağını sekiz kişinin kanıyla boyadı.

Katana sadece bir savunma silahı değildi, aynı zamanda bir savaşçı kendini gerçekleşen adlı Japon intiharına yardım eden bir merhamet aracıydı. , ya da olarak atanan ikinci görevli, genellikle yapan kişinin kafasını kesmeye hazır bir samuraydır. , intihar eden adamın solunda durur ve yavaş yavaş ve sessizce kılıcını çeker, sağ eliyle kaldırır ve yerine getirilmesini bekler.

yapan adam, onurunu kurtarmak için karnını bıçağıyla delecek. daha sonra bıçağını iki kez sıkar ve aşağı doğru bir kesim yapar ya da eski savaşçının kafasını kesen yapar. Katana, utanç verici bir savaşçının boynundan kontrollü bir kesim yapmasına yardımcı olur ve onu acıdan kurtarır. feodal Japonya’da yaygındı. 47 efsanesi, efendisinin intikamını alan bir Efendisi olmayan savaşçıları anlatıyor, kalan savaşçılar samuray koduna göre intihar ettikleri için yaygın bir şekilde tanıdı.

 Knight Online hileli 

Popüler filmi usta Kılıç ustası , o kadar keskin ki Tanrı’yı kesebilir. Katana kılıcı etrafındaki tüm efsaneler, efsaneler ve pop kültürü rağmen, aslında şaşırtıcı, devrimci bir tasarıma sahip. En büyük Japon kılıç ustası olarak kabul edilen bir adam olan , sağlam, keskin bir kılıç dövmesinde teknolojik bir engelle karşı karşıya kaldı. Samuray bıçağı, bir jilet gibi keskin kalacak şekilde yapılmalıydı, ancak yine de düelloda şiddetli darbelere dayanabilirdi. Ancak, yıkılmaz olacak şekilde şekillendirilen çelik, ana sorun haline gelen keskin bıçağı alamaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir