Kafa topu hileli apk dayi indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Online Kafa Topu 2 v1.03 HİLELİ APK
Siz değerli yeğenlerim ister de dayiniz canınız cigeriniz yapmaz mı. 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUNUMUZun Videosu

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=A2OdAW-_sSM&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton 

 

oyun etiketleri (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kafa Topu 2 online hileli APK

Bruno Fernandez Paul Pogba’dan bıktı. Onun yanında oynayacağı bir gerçek değil-bu rol iyi gidiyor. Onu çıldırtan Fransız hakkındaki sorular.

Pogba pek çok röportaj yapmıyor – özellikle şu anda-taleplerin çoğunun futbolu değil, geleceğini, Real Madrid’i, Juventus’u ve menajeri Mino Raiola’yı ilgilendireceği korkusuyla. Bunun yerine, her United oyunundan önce ve sonra oyuncuyla konuşma hakkına sahip olan önde gelen uluslararası yayıncılar genellikle Fernandez’i alırlar ve genellikle pogba’ya dikkat edilir.

“Kendim ve onun hakkında çok fazla konuşmak istemiyorum, “dedi Fernandez, Manchester United’ın Brighton’a karşı yaptığı son zaferden sonra 3-0’lık bir skorla. – Bu takımın geri kalanına haksızlık.”

– İçeriden Not Defteri: Pogba yeni bir sözleşme imzalayabilir
– ESPN + FC günlük yayın (sadece ABD)

Bu adil bir not çünkü Fernandez ve Pogba United’ı kendi başlarına dönüştüremeyecekler. Ancak, dünyanın en yaratıcı, yaratıcı oyuncularından ikisinin eksenini içeren orta saha, OLE Gunnar Solskier’in takımını farklı bir perspektif haline getiriyor. Ve bu yüzden bu kadar çok soru ortaya çıkıyor.

Fernandez ve Pogba üç maçı birlikte başlattı, United üçünü toplam 11-2 skorla kazandı. Bu kötü bir başlangıç değildi ve çiftin sahada ve dışında hızlı bir anlayış geliştirmesine yardımcı oluyor. Fernandes, Ocak ayında Lizbon Sporting’den Old Trafford’a taşındığında, nerede yaşayacağına karar vermesine yardımcı olan Pogba idi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir