Hill Climb Racing 2 apk dayi hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Hill Climb Racing 2 v.3.22.11 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

HİLL CLİMB RACİNG 2 hileli Apk indir

Alonso, önümüzdeki haftalarda Ağustos ayında Indianapolis 500’teki üçüncü girişimi için hazırlıklarına odaklanacak ve eylül ayından itibaren Renault ile bağlantı kurması bekleniyor.
Abiteboul, alonso’nun imzasının renault’da çalışan tüm takım için bir destek olarak geleceğinden emindi, bazıları 2005 ve 2006’da hem unvanlarını hem de unvanlarını kazandığında İspanyol ile takımda idi.Abiteboul,” bir noktada takımla tanışmak için fabrikamıza girecek ” dedi.”Bu, çalışma şeklimizde ekibi tanımak için gelecek yıl için biraz zaman ayırmak için harika bir fırsat.
“Personel motivasyonu için bir destek olacak. Özellikle Enstone’da yer alan birçok kişi, Fernando bizimle ilk unvanını kazandığında belki de öğrenciydi ya da okuldaydı.

“Kim olduğuna ve performans ve kazanma kültürüne maruz kalmaları için, kazanan kültür Fernando’dan gelebilecek bir şeydir.Biz açıkça takım için neler yapabileceğini fırsat almaya çalışacağız.

Bu, takımla nasıl çalıştığımızı tanımak için gelecek yıl için biraz zaman ayırmak için harika bir fırsat.

Personel motivasyonu için bir destek olacak. Özellikle Enstone’da yer alan birçok kişi, Fernando bizimle ilk unvanını kazandığında belki de öğrenciydi ya da okuldaydı.Kim olduğuna ve performans ve kazanma kültürüne maruz kalmaları için, kazanan kültür Fernando’dan gelebilecek bir şeydir.

Biz açıkça takım için neler yapabileceğini fırsat almaya çalışacağız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir