Hello Neighbor Hileli indir apk dayi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Hello Neighbor Hileli Apk v.1.022

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

APK Oyunlar, Hello Neighbor Hileli, Hello Neighbor Hilesi, Hello Neighbor apk indir, Hello Neighbor Hileli, komsu oyunu idnir, Çoğu komşu anlaşmazlıkları iletişim yoluyla çözülebilir
Bir çitin üzerinden basit bir konuşma ya da ziyaret, işler antagonistik hale gelmeden önce sorunlu komşularla bir anlaşmazlığı çözmek için gereken her şey olabilir. Komşunuz, (komşu) işteyken tüm gün boyunca size havlayan sevdiği köpeğin farkında olmayabilir. Göz kamaştırıcı olduğunu düşündüğünüz bu çit, evcil hayvanlarınızı ve çocuklarınızı mülkünüzden uzak tutmak için bahçelerini çitle kaplamak için iyi bir iş çıkardıklarını düşünen yeni komşunuz için bir moda olabilir. Evin nasıl kullanıldığı bile yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Yeni komşunuz, seyahat ederken bir olarak bir ev kullanmanın bir sorun olduğunu düşünmeyebilir, ancak onlardan konut kiralayan gece partileri ile yaşamak zorunda kalmazlar.

Basit bir konuşma, bazı yanlış anlamaları temizleyebilir ve anlaşmazlıkları çözmek söz konusu olduğunda herkesin aynı sayfada olmasını sağlayabilir. Komşunuzla mahallede yaşamaya devam etmeniz ve düzenli olarak onu görmeniz gerektiğinden, gerçekten ihtiyacınız olmadığında yasal bir anlaşmazlığa girmek ek çekişmelere ve sorunlara neden olabilir.

Açıkçası, suç ve / veya tehlikeli faaliyetler daha ciddiye alınmalıdır, ancak diğer tartışmalar açık konuşma ve nezaketle başlayabilir. Agresif bir şekilde veya hatta yasal bir duruşla başlıyorsanız, ilk etapta yaratılan ilk sorundan daha fazla çekişme ve rahatsızlığa neden olabilirsiniz.

Yasal konular yaşadığınız yere bağlıdır
Bir ev sahibi ortaklığı () olan bir toplulukta yaşıyorsanız, bazı ek kaynaklara sahip olabilirsiniz. Çoğu , peyzajdan çitlerin yüksekliğine veya evin rengine kadar her şey hakkında net tavsiyelere sahiptir. Yaramaz komşunuz çimlerini önemsemiyorsa, korkunç derecede çirkin bir çit dikiyorsa veya evinizi parlak turuncu renkte boyadıysa,  devreye girecek ve sizden daha fazla güce sahip olacaktır.


Eğer bir yoksa, o zaman hala yasal araçlar ve kaynaklar olabilir. Yerel yönetmelikler ve yasalar bazı davranışları engelleyebilir. Arka bahçedeki tavukların banliyö bahçeniz için iyi bir fikir olduğuna karar veren bir komşu ve bir tavuk kümesi muhtemelen sizden daha fazla rahatsız ediyor-sabah 6’da bir karga İlçedeki herkesi uyandırabilir. Topluluğunuz tavukları (veya horozları) yasaklarsa, sorunu iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir