FarmVille 2 hile apk indir apk dayi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

FarmVille 2 v1.221.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

FARMVİLLE 2 apk indir, FARMVİLLE 2 hileli indir, FARMVİLLE 2 anahtar hilesi indir, FARMVİLLE 2 apk indir, FARMVİLLE 2 para hilesi,
Sertifikalı organik çiftliklerimizsertifika almak için gerekli adımları attılar ve organik olarak yetiştirilen çiftliklerimiz  faaliyetlerini onaylamamaya karar verdiler veya bunu yapma sürecindeler. Bu karar verme sürecinde, her bir çiftliğin sistem ve iş modelinin bu kararı etkilediği birçok faktör vardır.

Organik tarım, biyolojik çeşitliliği, biyolojik döngüleri ve toprağın biyolojik destekleyen ve geliştiren ekolojik bir üretim yönetim sistemidir. Tarım Dışı kaynakların minimum kullanımına ve çevre uyumunu eski haline getiren, destekleyen ve güçlendiren yönetim uygulamalarına dayanmaktadır. Ürün rotasyonu, yeşil gübre, ve biyolojik haşere kontrolü gibi tekniklere dayanan bir tarım şeklidir. Organik tarım, doğal olarak kabul edilirse (hayvanlardan kemik unu veya çiçeklerden gibi) gübre ve (, böcek öldürücüler ve dahil) kullanımını içerir. Organik tarım, aşağıdakiler dahil olmak üzere çeşitli yöntemlerin dışlar veya ciddi şekilde sınırlar: sentetik gübreleri ve ; hormonlar gibi bitki büyüme düzenleyicileri; hayvancılıkta antibiyotik kullanımı; genetiği değiştirilmiş organizmalar; insan atık su tortuları; ve . Kimin tanımının kullanıldığına bağlı olarak, organik tarımın hedefleri sürdürülebilirlik, açıklık, bağımsızlık, sağlık ve güvenliktir. Organik tarım uygulamaları uluslararası olarak düzenlenir ve birçok ülke tarafından yasal olarak uygulanır.

Entegre haşere kontrolü (, sağlıklı bitkileri yetiştirmek ve kullanımını en aza indirgemek için çeşitli yönetim stratejilerini ve tekniklerini birleştiren ürün üretimi ve korunmasına yönelik bir ekosistem yaklaşımıdır. , zararlıları ekonomik hasarın  altında bir seviyede bastırmayı amaçlamaktadır.

FARMVİLLE 2 hileli apk 

Birleşmiş Milletler gıda ve Tarım Örgütü, mevcut tüm haşere kontrol yöntemlerinin dikkatli bir şekilde gözden geçirilmesi ve haşere gelişmesini ve pestisitlerin ve diğer faaliyetlerin ekonomik olarak geçerli bir düzeyde tutulmasını ve insan ve çevre sağlığı risklerini azaltmak veya en aza indirmek için uygun önlemlerin entegrasyonu ” olarak tanımlamaktadır. IPM, sağlıklı bir kültürün büyümesini, mümkün olan en az bozulmasıyla vurgular ve doğal haşere kontrol mekanizmalarını teşvik eder.”

Aile çiftliği (FAM)

Aile çiftlikleri genellikle organik ve IPM yöntemlerini kullanır ve ve kimyasal gübreler de kullanabilirler. Tipik olarak, küçük çiftlikler çok daha az kimyasal kullanırlar ve çözümlerinde ve uygulamalarında endüstriyel tesislerden daha esnek kalabilirler. Ayrıca dönüm başına daha fazla yiyecek üretebilirler. Küçük çiftçilikte birçok ekonomik fayda vardır. Yerel çiftçiler kendi topluluklarında yerel ekonomi yaratıyorlar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir