Euro Truck Simulator mobil indir telefon

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Euro Truck Simulator 2 v.11

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=sSQ8gGgYr2g&w=320&h=266]

OYUN etiketleri

euro truck simulator 2  APK İNDİR

Ince pick-up’ları marka, model, hedef ve hatta bölgeye göre değişebilir, ABD genelinde stiller neredeyse sonsuz gibi görünüyor. Kamyonun adı oldukça açık görünebilir, çünkü kamyon ağır veya büyük boy yükleri” almak ” ve taşımak için kullanılabilir.

Yıllar boyunca, pikaplara yarı ton kamyonlar da deniyordu. Yarım tonluk bir kamyonun tanımı, yarı tonluk bir kamyonun kabin ve yataktaki yarım tonluk bir kargoya ya da 1000 pound’a kadar taşıma kabiliyetinden geldi. Bununla birlikte, kamyonlar bugün o kadar gelişti ki, yük kapasiteleri artık 1000 pound’u aşıyor; 1960’ların erken model kamyonetlerine gelince, yarı tonluk kamyonun tanımı daha doğruydu.

euro truck simulator 2 torrent indir

Popüler bir pikap prototipi ‘te tanıtıldığından beri, pikaplar ABD’de yaygınlaştı. Bazı eyaletlerde, kamyonet konsantrasyonları diğerlerinden daha yüksektir. en fazla %24 pick-up ile devlet olduğunu öğrenmek için şaşıracaksınız? , %21 ile yakın ikinci sırada yer alıyor; ABD Ulaştırma Bakanlığı ve Federal Karayolları idaresi’ne göre , %10 ile uzak bir üçüncü sırada yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir