bein sports apk bedava izle

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

bein sports ücretsiz ile
Link Güncel tarihi:08.08.2020
Kırık linkleri bize iletiniz.

App goruntuler

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

                                               etiketler

bein sports apk bedava

Premier League tarafları 2019/2020 kampanyasını tamamlamaya , ülke çapındaki kulüplerin yaz transfer listelerini zaten yapacaklarından şüphe yok.
Eylül ayında harekete geçene kadar kısa bir dönüşle çılgın bir transfer pazarı olması beklenen Chelsea gibi taraflar, geçen ay RB Leipzig’den Timo Werner’ı beş yıllık bir anlaşma için davet ettikten sonra işlerini erken yapıyorlar.Genç İngiliz yıldızları, son zamanlarda Almanya için Premier Lig değişiminden sonra kendileri için bir isim yapmış olsa da, Bundesliga’nın en büyük yıldızlarından üçü önümüzdeki aylarda farklı bir yöne gelebilir.
Manchester United, 20 yaşındaki bir oyuncu için 50 milyon sterlinden fazla harcamaya hazır olmadıklarını açıkça ortaya koyarken, Sancho’nun Premier Lig’in her yerinden taraftarları yok.
Bu sezon Die Werkself’in Avrupa finalinde önemli bir rol oynayan Hazertz, bu sezonun 43 maçında 17 asist ve dokuz gol kaydetti ve şimdi eski dünya şampiyonu Joachim leva için Yedi başlık kazandı.
İspanyol devleri Real Madrid ve Barcelona’nın bu yaz imzasını almakla ilgilendikleri bildirilirken, Alman oyun kurucusunun önümüzdeki aylarda Premier league’e geçişi ayarladığı görülüyor.
bein sports free

Geçtiğimiz ay beş yıllık bir sözleşme için Alman Uluslararası meslektaşı Timo Werner ile birlikte, Ajax’tan hakim Zieh’i güvence altına alarak, Chelsea’nin bu yaz Batı Londra’ya başka bir yıldız getirmesi için kutup pozisyonunda olduğu görülüyor.Kırsal Almanya’daki bir başka çarpıcı kampanyanın tadını çıkaran Dortmund’un Borussia Dortmund’un Jadon Sancho, bu yaz dilek listesinin başında yer alan bir yıldız.O zamanki sıra dışı rotayı yapmaya ve Manchester City’yi 2017’de Almanya’ya değiştirmeye karar verdiğinden beri, şimdi tam teşekküllü bir İngiliz uluslararası sadece profilinin gökyüzüne yükseldiğini gördü.  Dortmund CEO’su Hans-Joachim Watze, Ocak ayında, doğru bir anlaşmaya varılabiliyorsa, maskotlarıyla ayrılmaya hazır olacağını açıkladığında, sancho’nun bu yaz İngiltere’ye geri dönmekle ilgilendiği bildirildi.
bein sports canlı

Dortmund United’ın ültimatomunu ileri sürdüğü için, winger’ın imzasını almak istiyorlarsa 10 ağustos’a kadar bir anlaşmaya varmaları gerektiğini ve hem Jürgen Klopp hem de Pep Guardiola’nın durumu yakından izledikleri söyleniyor. Sancho, Almanya’daki itibarının sadece Bundesliga’daki üç yıllık görev süresi boyunca iyileştiğini görmüş olsa da, Bayer yıldızı Leverkusen Kai Havertz, 21 yaşındaki oyuncu için harika bir kampanyada sahneye çıktı.Bu yaz yeteneklerini güçlendirmek için piyasada olduğunu açıkça belirtmek gerekirse, Havertz’in orta sahadaki çok yönlülüğü ve sahte bir dokuzuncu sayı olarak oynama yeteneği kesinlikle Lampard’ı cezbetmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir