araba oyunu telefon indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

CSR Racing 2 hileli hileli apk

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

NASCAR Cup, Yarışmalarının yanı sıra ARCA, 14 dönümlük 3.57 mil uzunluğundaki pistte yer alacak. Etkinlik,  hafta sonu iptalinden sonra oluşturuldu.Yol parkurunda 4 dönüşüne girmeden önce arabaları yavaşlatmak için Oval dönüş 1 çıkışına ek bir eklenir.

 yarış Kıdemli Başkan Yardımcısı John Probst,” ve üreticileri,  ilk yarışı için pistin düzenini ve motor/Aero paketini belirlemek için çeşitli simülasyonlar yaptılar ” dedi. “Öngörülen yüksek hızlar ve fren sistemi yükleri nedeniyle, , oval 4 dönüşünden ekleyecek ve ağustos ayında Cup serisi yarışı için 750 HP engine yüksek değerine geçecek. 16. Bunun, hayranlarımız için pistte mümkün olan en iyi yarışı sağlamak için araç performansını ve güvenliğini birleştireceğine inanıyoruz.”

Kupa takımları yüksek bir paketi kullanacak, ancak 750 beygir gücü ile. Yarış uzunlukları aşağıda görülebilir: Racing Point, RP20 otomobilinin tasarımını 2019-Spec Mercedes W10’a dayandırmayı seçti ve  devam eden bir protestoya rağmen yasal olarak yaptığını vurguladı. Takım, bu sezon formda büyük bir yükseliş yaşadı ve yarışı dördüncü sırada bitirmesinden iki hafta önce Macaristan’daki ızgaranın ikinci sırasını kilitledi.

Racing Point, yapımcıların şampiyonasında dördüncü sırada, arkasında bir puan ve üç yarıştan sonra Ferrari’ den 13 puan uzakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir