101 okey hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Son güncelleme: 26.07.2020
Açıklama;
Banlanmalardan hilelidayi sorumlu değildir. Güncellemeleri burdan takip edebilirsiniz

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Okey Plus Hileli APK ETİKETLERİ

 
 okey 101 hileli apk indir, okey 101 hileli indir, okey 101 para hilesi indir, okey 101 hileli indir, okey yüzbir para hilesi, okey yüzbir hilesi, okey yüzbir cip hilesi, okey yüzbir chip hilesi indir.yüzbir okey indir, yüz bir hileli mod indir.

Okey 101 Hileli Apk İndir

Set, aynı sayıda ve farklı renklerde üç fayans(üçlü)veya dört fayans(dörtlü)kullanılmasını gerektirir. (Yani, örneğin, siyah 7, başka bir iki kırmızı  kullanmak biçimlendirmek olmaz)ran (El)başına üç veya daha fazla almalıdır. aynı renkli baskı fayans. 1 En acımasızı olarak kullanılan,en döşemek 2 alt veya üst döşeme olarak, 13 yaşın üzerindedir,ancak her ikisi de, yani 1-2-3 yeşil veya sarı 12-13-1 doğru aday olacağını bir kez, ama Siyah B) yasal olarak 14 fayans zaferi elini oluşur ve çalışır kurmak için kurulmuştu olmaz olabilir-4 veya 6 kişilik 3 ve 2 çalışan 3 çalışan olmak üzere iki set örneğin, 4 çini bir dizi de dahil olmak üzere aynı anda(set veya çalışan)birden fazla kombinasyon bir parçası olarak kullanılabilir Başka bir zafer türü, sağ eliniz yedi çift almalıdır, her çift iki özdeş karodan oluşmalıdır(örneğin, iki siyah 9). Aynı sayıda ve farklı renklerde iki fayans çift boyalı ile vermeyin, ile aynı olmalıdır Eğer zafer elleriniz varsa, o zaman attıktan sonra 14 açığa çıkararak oyunu bitirebilirsiniz. Altı kiremit üzerine atılan ve yüz yukarı kiremitlere ek olarak, oyuncu kazanan bir el gösterene kadar hiçbir kiremit ortaya çıkmaz:kural olarak, Oyun sırasında kurulum veya kaçma yok

Okey 101 hile Apk İndir

Kiremit her zaman bir sonraki mevcut iğne yığınının tepesinden çekilmiştir. Sadece son 6 fayans açık kaldığında, kiremit işin üst kısmından çıkarılır ve diğer beş fayans, açık döşemenin(örnek diyagramlarda kırmızı 4)çekilmemesi için çizilir. Merkezde tek bir karo dışında hiçbir fayans kalmadığında, bir sonraki oyuncu da önceki oyuncunun atışını kullanmak istemiyorsa, oyun sona erer, çünkü güneşte hiçbir kart kalmaz

Daha önce de açıklandığı gibi, ikinci fayanslar yüz yukarı kiremit ile aynı renktedir ve joker bölümünde olduğundan daha büyüktür. Bu fayanslar, bir seti tamamlamak veya çalıştırmak için kör bir arzuyu temsil etmek için kullanılabilir.

Joker olarak yedi çiftten oluşan bir el toplarken, değişen bir kişi olacak bir kiremit kullanabilirsiniz.

Okey 101 hile yapmak

Yeni oyuncular, her oyun için Joker’in zeminde olduğu gibi farklı fayanslarla havalandırmanın amacının ne olduğunu merak edebilirler. sahte joker kullanmak köpekleri konuşuyor hızlı durdurmak için göründüğü gibi jokerler, ve tüm karo şey olduğunu oyuncunun arka koltuktan sahte joker, haksız bir avantaj olacağını fark etmeyi kutunun ezilmiş böcekler arasında.olabilecek bir sebepten olabilir her oyunda Joker olarak başka bir kiremit kullanılıyorsa, Joker’i tanımak çok daha zordur.

Eğer bir zaferiniz varsa, grubun eli ve en az bir Joker kullanarak Hileleri çalıştırırsanız, hemen ortaya çıkarmanıza gerek yoktur, Eğer isterseniz, zaferin elleri gibi onu geliştirme umuduyla oynamaya devam edebilirsiniz, diğeri Joker, Eğer oyunu Bitirebilirseniz, Jokeri atabilir ve kalan 14 bir zafer eli olarak açığa çıkarabilirsiniz, üstesinden gelirsiniz, iki kez normal zafere eşittir. Japonların basit kazancınızı ortaya çıkarmak yerine oynamaya devam ettiğini unutmayın, başka bir oyuncunun kazanma kombinasyonunu tamamlayabileceği ve çift kazanma segmentinde başarılı olmadan önce ortaya çıkarabileceği riskiyle karşı karşıya kalırsınız, bu durumda kapak kazancınız için hiçbir şeyiniz yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir