shadow fight 2 hileli apk dayi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Güncelleme 24.06.2020

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

                                      OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=hVy58hG30zM&w=320&h=266]

                Shadow Fight 2 TÜRKÇE APK  İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

            Türkçe  Shadow Fight 2  APK KURULMU

 Shadow Fight 2 kurulumunu yapabilirsiniz.

Shadow Fight 2 etiketlerimiz

Shadow Fight 2 hileli apk indir

Klan savaşları, arketip sorununu tartışmadan kaldırmak için cesur bir girişimde bulundu. Savaş, savaş gününe karşı toplama gününe nasıl bölünür. Toplama günü, oyuncuların kartları bulmaları ve daha sonra klan için seviyelendirmeleri için bir fırsattır. Bu, arketip problemini üç şekilde çözmeye çalıştığı için mükemmel bir çözümdür.ilk olarak, hangi kartları bulacağınıza dair bir şans ekler. Artık güvenilir bir kart koleksiyonunuz yok, her klan Savaşıninja war savaş klanınızın bulduğu kartlara bakmanızı ve çok yönlü bir güverte oluşturmanızı sağlıyor.

İkincisi, bulduğunuz kartlar kazanç sayısına bağlı olarak yükselir. Bu, güverte oyun yeteneklerinizi değiştirebileceğiniz daha geniş bir özellik yelpazesi oluşturur. 3. seviye bir adamvaril veya 11. seviye bir şövalye kabul etme kararı, inşasını etkileyebilir.  Son olarak, rakipleriniz aynı toplama aşamasını yapıyor. Bu, daha asimetrik gizli bilgiler yaratır, bu da güvertenizin kolayca karşı karşıya kalacağı şekilde inşa edilemeyeceği anlamına gelir.

Shadow Fight 2 full hile

Bu üç faktörün her biri, daha vahşi ve daha az yaygın kart kombinasyonlarının kullanıldığı anlamına gelir ve bazen koleksiyonunuzdaki op kartın kendisini (12.seviye barbarlar) seçmek, rakipleri saf güçle yenebilir. Klanımın her klan Savaşı çok daha geniş bir güverte yelpazesine sahip olduğu için oldukça iyi oynuyor.

Bence çözüm yeterince ileri gitmiyor. Hasat gününe daha fazla baskı uygulamak ve klanların strateji oluşturması için savaş gününde daha fazla derinlik sağlamak için değiştirilmelidir. Şu anda, atılan kartların sayısı ve gerekli seviye artışlarının sayısı ana oyundakiyle aynıdır. Bu sayıları aşinalık dışında kullanmak için bir neden yoktur ve bu özel oyun modunda, seviye 11’i bile görmek için asla yeterli kart elde edemezsiniz. Genel ve nadir düşüşlerin dengesini, sadece stratejide değil, istatistiklerde de seçimler yaparak daha fazla “gidiş” seviyesine izin vermek için ayarlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir