kafa topu 2 apk dayi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Online Kafa Topu 2 v.3.22.1

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

OYUNUMUZun Videosu

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=9TWF-osMnbU&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton 

 

oyun etiketleri

Kafa Topu 2 hileli APK

Dedi ki: “başkalarının daha fazla para kazanmasını kıskanan insanlar var, ama hepsi bireysel. Eğer bir futbolcuysam ve böyle bir maaş ödüyorsam, neden ondan vazgeçeyim? Böyle gerçekler var, ben sadece onların bir parçasıyım.  Futbol Kulübü “Spartacus” oyuncuları maaşlarını %40 azalttı-bu genel bir karar. O da büyük sorunlar yaşıyor çünkü biz, kulüp karşılamak için gitmek için böyle zor bir durumda karar verdi. Kişisel gelirime gelince, biraz düşük. Ve sözleşmelerimiz sezon sonuna kadar geçerli, bildiğim kadarıyla tüm şartlar devam ediyor. Herkes yeniden şampiyonluğu bekliyor, o zaman zaten herhangi bir sonucu özetleyecekler, ” diyor Jikia Forbes.
Unutmayın, çünkü pandemik Koronavirüs Şampiyonası Rusya askıya alındı. Rus kulüplerinin oyuncuları kriz nedeniyle maaşlarını düşürmek zorunda kaldı.Bildirdiği gibi Le10sport, merseysidians önde yarışta oyuncu “Manchester United”ve ” Real”. Notları Sancho görmek olası bir yedek Sadio Mane, bir yaz bırakabilir kulübü.
Sancho’nun kulüple anlaşması 2022 yazına kadar hesaplandı. Borussia Dortmund oyuncusunu 100 milyon Euro olarak tahmin ediyor.
Bu sezon hesap Sancho 20 gol ve 20 asist 41 maçta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir