clash of clans hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

clash of clans hileli dayi 

Son güncelleme: 24.06.2020

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

clash of clans hile apk indir, clash of clans hile apk hilesi, clash of clans hile apk hile apk, clash of clans hile apk hileli indir, clash of clans hile apk hileli day, clash of clans hile apk hile indir,

clash of clans hileli dayi

En son güncellemesi bu ay Clash için düştü ve klanı 2 günlük rekabetçi bir etkinlikte klana karşı koyan yeni bir rekabet modu ekledi. Yenilikçi mobil oyun battle Arena’nın poster çocuğu olan Clash , YouTube ve diğer akış platformlarında katılımı ve izleyiciyi kaybediyor. Aslında, Clash üç aylık geliri, sadece bir yıl öncesine ait olanın yaklaşık yarısıdır. Oyun endüstrisi, oyuncuların o zamanlar en sıcak olanı oynamak için başlıklar arasında hızla geçiş yaptığı kalıcı olmayan bir yerdir. Clan Wars, supercell’in sadık hayranlarını geri çekmeye yönelik bir girişimidir, ancak bu oyunu oynamak için onlara yeni bir sebep verir mi?
Klan Savaşı iki aşamaya ayrılmıştır. Birincisi, her klan üyesinin rastgele bir oyuncu seçimine karşı 2-3 farklı türde maç oynama şansına sahip olduğu “toplama” adı verilen 24 saatlik bir dönemdir. Bu tür maçlar, Clash geçen yıl boyunca takip eden herkese tanıdık gelecektir, çünkü bunlar bazen olaylar için kullanılan ortak konuları yansıtmaktadır. Şimdiye kadar bir çift iksir, taslak ve gördüm ve her durumda turnuva seviyesi istatistiklerini kullansalar da kendi kartlarınızdan veya Taslak seçimlerinizden birini seçebilirsiniz. Eğer maçınızı kazanırsanız, klanın daha sonra savaş günü için bir güverte oluşturmak için kullanabileceği ve kullanabileceği kartların merkezi “klan güvertesine” açılan bir klan sandığı kazanırsınız. Toplama aşamasında ne kadar çok oyuncu rekabet ederse, kart seçimi o kadar iyi olur ve kart seviyesi o kadar yüksek olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir