Çanak okey hilesi apk dayi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Son güncelleme: 24.06.2020
Açıklama;
son 5 yıldır 5 kez paylaşım yaptım hepsi patladı ama paylaşımı devam edeceğiz. Defalarca dava edilmemize rağmen sınırsız olarak paylaşımlarımıza devam ediyoruz. Bununla gurur duydugumuzu belirtiriz. okey ile olan savaşımız devam etmektedir bundan gurur duyuyoruz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Okey Plus Hileli APK ETİKETLERİ

 
çanak okey plus hileli apk, çanak okey plus hilesi, çanak okey plus çip hile, çanak okey plus para hile, canak okey hilesi, canak okey plus hileli, canak okey hile, canak okey hileli indir,

çanak okey plus hileli indir

Klan savaşları merdiven için alternatif bir meydan okuma sağlar. Bu yapılması gereken başka bir şey ve her kullanıcının her hafta katıldığı toplam savaş sayısını artıracağına inanıyorum. Ancak, merdiven sorunu tek oyunculu oyunda hala var. Klan savaşlarının gerçekten başarılı bir yükseltme olması için, tüm klanların dünya çapında rekabet ettiği, kişisel merdiveninizin saldırı merdivenlerdeki pozisyonundan daha az önem taşıdığından ve klan savaşı için becerilerinizi geliştirmek için daha fazla zaman harcadığınızdan emin olmak için büyük bir klan arası merdiven oluşturmaya çalışmalısınız.

Canak okey para hilesi

 Klan savaşları merdiven için alternatif bir meydan okuma sağlar. Bu yapılması gereken başka bir şey ve her kullanıcının her hafta katıldığı toplam savaş sayısını artıracağına inanıyorum. Ancak, merdiven sorunu tek oyunculu oyunda hala var. Klan savaşlarının gerçekten başarılı bir yükseltme olması için, tüm klanların dünya çapında rekabet ettiği, kişisel merdiveninizin klanınızın merdivenlerdeki pozisyonundan daha az önem taşıdığından ve klan savaşı için becerilerinizi geliştirmek için daha fazla zaman harcadığınızdan emin olmak için büyük bir klan arası merdiven oluşturmaya çalışmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir