brawl stars hileli apk dayi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Brawl Stars hileli v.1.32 para hileli apk 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Brawl Stars hilesi, Brawl Stars hile apk, Brawl Stars hilesi, Brawl Stars hile indir, Brawl Stars apk, Brawl Stars para hile, APK Oyunlar, 


Brawl Stars hileli apk indir

Savaş klan turnuvası ile genişletilebilirdi. 8 klanı alarak ve kazanması durumunda, savaş güvertenizi dinamik olarak hareket ettirerek daha fazla kart kazanacağınız 3 seviyeli dairesel turnuvada onlarla yüzleşin. Klan daha sonra 8’in nihai klanı olmak için 1 gün ve 3 gün boyunca savaşacak. Ayrıca, bir savaş yerine, her oyuncunun rakip takımlarla 3 dövüş yapması ve ustalık için daha geniş bir aralık vermesi gerekir. Klan ilerledikçe, iletişim ve stratejide daha fazla yer aldı. problemi aslında stratejik bir tartışma noktası haline gelecektir, çünkü daha fazla savaş oynadınız, klan arkadaşlarına geri bildirim verebilirdiniz, böylece rakibin  düşüşüne benzediğini ve klana sonuçların daha fazla düşünmesini sağladığını biliyorlardı.
Clan Wars, eski ücretsiz oyunlarda ortaya çıkan daha karmaşık tasarım zorluklarını çözmeyi amaçlayan iyi tasarlanmış bir güncellemedir. Bu, ana oyunda çok belirgin olan arketip problemini çözmek için mükemmel bir çözümdür. Ayrıca, hem yo-yo hem de klan katılımı sorununa bir çözüm sağladığını gördük, ancak bunlar muhtemelen kısa vadeli çözümlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir