ufc mobil apk hileli ve Hilesiz

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Ufc apk v 1.22

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

APK Oyunlar,

Former UFC ağır şampiyonu Fabricio urdum hala Teo Oleinik karşı maç istiyor. 2018 bölümünde boa tasarımcısı ile sona erdikten sonra, Brezilya, tribolon banyo maddesi için olumlu bir test ve iki yıllık bir süspansiyonun ıstırabını takiben kullanımdan sonra Savaşı terk etmek zorunda kaldı.

Urdum, kısa bir süre önce, 2020 yılına kadar 1’den sonra tekrar mücadele etmek için kumaşı hazır hale getiren substantal bakımın bir sonucu olarak yargılanmasından 10 aylık bir kesinti aldı.

Şimdi, onun yargı son bölümünde, ‘vai Kavalo’ Alexey Ufs Maurice Green üzerinde silah zaferi üzerinde zafer yanmış sonra hızlı oleinian aramak için 246, Twitter’da, sekizgen dönmek istiyorum biri olmak için Rus gazisi çağırarak.

Twitter duyurular bilgi ve gizlilik Son görünüşünde, Mart 2018’de Fabricio Urdum (23-8-1) Alexander Volkov ile bir knockout kaybı sağladı. İki yıla kadar bir atış kaybı-eski, Walt Harris’e karşı bir denizaltı zaferi ve son olarak Mark Tiboura’ya karşı isimsiz bir zafer olan November 2017 ile 42 yaşındaki için akışı kazanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir