apkdayi 8 ball pool

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

8 Ball Pool apk v.4.21.3
HİLELİ VERSİON İÇİN TIKLAYIN
Son güncelleme: 15.01.2020

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

APK Oyunlar, apk oyun indir, 8 BALL POOL hileli indir, 8 BALL POOL hileli apk, 8 BALL POOL hilesi, 8 BALL POOL indir, 8 BALL POOL apk indir, bilardo oyunu indir.

 8 BALL POOL apk

Başlangıçta, oyun ya bir sopa ya da bir top için Fransızca kelimeden bilardo olarak adlandırıldı. Bununla birlikte, ABD’de havuz odalarında kullanım ile birlikte çağrılmaya başlandı. Havuz, toplu bahis için bir kelimedir ve poker gibi oyunlarda ve at yarışlarında kullanılmıştır. At yarışı tesisleri, oyuncuların yarışlar arasında beklediği havuz odasında eğlencenin bir parçası olarak bilardo masası sağladı. Ancak, kelime yakında bir kumar havuzu değil, bir bilardo oyunu ile ilişkilendirilmeye başladı.

 8 BALL POOL apk dayi

Uzun yıllar havuz odası için alan, sigara içmek, içmek ve kumar oynamak için toplandıkları erkeklerin hakim olduğu bir yerdi. Atmosfer, kadınlar için bu sporu daha da zorlaştırıyor. Daha sonra, havuz cazibesini kaybetti, insanlar açık Co-ed eğlence oyunları taşındığında. Ancak, bilardo, newman’ın Film Hilesinin yayınlanmasından sonra popülerlik kazandı.

Modern havuz odaları temiz ve bakımlı ve Hem erkekler hem de kadınlar hoş geldiniz. Birçok kadın artık koçluk ve uygulamaya erişebilir ve profesyonel olarak bile rekabet edebilir. Bilardo masaları ve bilardo oyunları daha saygın hale gelmesiyle, artık hem erkekler hem de kadınlar için ortak eğlence.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir