farming simulator 19 Apk + Hileli mod

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Farming Simulator 19 hileli apk v.1.22
Güncelleme tarihi: 08.10.2019

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

farming sımulator hileli ETİKETLERİ

Bazen bu olay olduğu düşünülse de, sadece ürün ve yeni teknolojiyi tanıtmak için gösteri çiftçiliği, tarımın bundan çok daha fazla olduğunu göstermektedir. Özellikle, bir sanayi çağından daha fazla, yeni yeniliklerin bir gösteri Batı uygarlığının gelişiminde tarımda önemli bir rol oynamıştır.

1700’lerin ortalarından itibaren Avrupa’da resmi tarımsal gösteri, nüfus için yeterli yiyecek tedarik etme ihtiyacından, ülkeler arasında çeşitli savaşların ortaya çıktığı bir zamanda gıda güvenliği için artan ihtiyaç ile birlikte hızlı kentleşme. Aynı zamanda, yeni iş yolları, yeni fırsatlar ve yeni pazarlar açık tarım ürünleri üretmek. Yine de, bir sorun var. Birçok çiftlik, kendileri ve/veya yerel pazarlar için başarılı olan hayatta kalma alanları olarak zaman içinde. Sonuç olarak, bazı bölgelerde, yol sistemi (genellikle özel) şehirlerde daha fazla hareket hızla büyüyor kadar kötü, üretim zordu. Gerekli yollar ve altyapı geliştirmek için. İlerlemek isteyen çiftçiler için, çiftçiler komşusu (veya kiracılar) için mülkün, bir alanın artırılmasının ve bunun için gerekli yatırımın yapılması için bir gösteri yapılır.

farming simulator 19 Apk  

Avrupa’da 1700’lerde ortaya çıkmaya başladı bölgenin “topluluklar” gibi 1770 olarak, rapora göre, teşvik etmek için yalnız Fransa’da 30 gibi kuruluşlar vardı, Leipzig, Hanover, Zürih, Heidelberg, Stockholm, İNGİLTERE ve diğer ülkelerde bazı ve diğerleri çeşitli. Bu toplumların temel amacı, tarımın genel koşullarını öğrenerek iyileştirmek ve daha sonra komşuları örnek olarak öğrenmekti.

18.yüzyılın yükselişinden sonraki son on yılda resmi gösterilerin alanları (şu anda” model” veya “çiftlik modeli” olarak adlandırılır). Tarım ve iç ekonominin iyileştirilmesi amacıyla (abonelik ve hükümetten arazi hibe vakaları tarafından finanse) zengin bireyler veya kuruluşlar tarafından oluşturulan ağırlıklı özel çiftlikler vardı. İngiltere’de thornbur yakınlarındaki Whitfield bir model çiftlik için ticari (1842) göstermek nasıl çiftlik gösteri yaklaşımı göstermek, bugün benzerlerinin çoğu.:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir