ŞEMMAME NASIL OYNANIR ? Halay Nasıl Çekilir? DÜĞÜNDE NASIL OYNANIR

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Aynı zamanda şarkı ve ulusal eisteddfodau tarafından yerel halk şenlikleri iyi bilinmektedir, ancak rakip şarkıcı ve sanatçı çok “öğrenme” tarzında şarkı alışık olmasa da, onları ilginç baskı yapar ve klasik vokal tekniği taşır, sahneden insanlar duymak reddediyor.

Ayrıca nasıl şarkıcı geleneksel yeni modern Galler geliyor? Halk şarkıcıları ve koleksiyoncular geleneksel st haline gelmiştir.Galler (İngilizce: Galler) Galler) için yönlendirir şehir müzesi Galler, köy fagan’1960-1970’li колядушка şarkı, olarak bilinen plygain (şiir, yürütme, genellikle üç düzenlemeler veya четырехголосные), olsa ile ilişkili olduğu, Galler, özellikle orta ölçekli, yabancı ve arşiv şarkıları, hem de seçim “çatı istikrarlı bir inci” hayat sain yayınlandı uzun zamandır. Son yıllarda önemli bir kısmı Plygain Galler carols canlandırmak için onların emek miktarı artmıştır.
ŞEMMAME NASIL OYNANIR ? 
Yeni şarkıcı geleneksel müzik Galler önemli bir figürdür ve Evans Meredith bilgin ve aktivist, şarkı yazma, 1970 yılında onun tarafından geleneksel refakatsiz ile kombine zengin enstrümantal son performans ile birlikte diğer bazı olağanüstü enstrümantal performansları. Sian James akım Galler, Gwenaeth Gibbard, Bethan ni, Arpon ve Gwilym Murphy Julian da dahil olmak üzere geleneksel şarkıları çalar.

Yirminci yüzyılın ortalarında, Harp çalma geleneği, bir Galler sakinlerinin çöküşünün bir sonucu olarak sağlık için sağlam bir temel oluşturdu: nance High School GA-Jones (1888-1979) (Maldwin Telinores veya montgomeryshire Harper Schiller). Okuyucular ve onun ar log roberts gwyndaf dafydd yanı sıra Rhydderch Llio, Tradd Fflach için dört kaydedilmiş CD’ler de dahil olmak üzere benzersiz karakterler. 1997 yılında etiket.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir