NUTUK İNDİR

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción


Güncelleme 31.08.2019
KIRIK LİNKLERİ BİLDİN
Bu eşsiz eseri aşağıdaki linkten kolayca indirebilirsiniz.

İNDİRME LİNKLERİ

ETİKETLERİMİZ

NUTUK FULL İNDİR

13. 19. yüzyılda, Anadolu’da birçok Türk Emirliği kurulduğunda, Ankara ile Konstantinopolis arasında Doğu çevresinde sınırlı bir alanda Ertuğrul kontrolü adı altında küçük bir şef vardı. Osman isminin Arapça, Türkçe versiyonu, oğlu osman, applex. 1285. Daha sonra, hanedanın kurucusu olarak kabul edilen Osman sayesinde, insanlar Osmanlı Türkleri olarak bilinir.

Çoğu Anatoly Türkleri, köklerine uygun bir tarzda Boğaların şiddetli göçebeleri olarak yaşarlar. Savaşa gitmek günlük aktiviteleridir. Ama aynı zamanda istekli Müslümanlar. Kendilerini Gaziler olarak görürler, savaşçı için Arapça bir kelime, ama dini çağrışımlarla. 
 NUTK PDF
Türkler yağmalama misyonuna gidiyor, aynı zamanda bir cihaz. Güçlü bir kombinasyon. Osmanlı Türkleri doğal bir hedeftir. 

İlk başta işler yavaş. Osmanlılar müstahkem şehirleri ele geçirecek donanıma sahip değildi. Bunun yerine, kırsal talan ve teslim kurbanlarını talan. Batı’nın ilk önemli kalesi olan bir borsa, 1326’da Osman’ın öldüğü yıl size düşüyor. 
 Borsanın yıkılmasından sonra Osmanlı hızlanmıştı. Nicea 1331’de bulundu ve 1337’de Nicomedia. Ülkenin bu yönde dar bir kısmı doğrudan Konstantinopolis’e götürür, ancak Osmanlılar bir dolambaçlı yolu tercih eder. 1354’te Mermara Denizi’nin diğer ucunda Avrupa’yı geçip Gelibolu’yu ele geçirdiler. Sekiz yıl sonra, Adrianople onlara düşer ve Konstantinopolis’in batısındaki ana yolu keser.

Hatchets kendileri için Mısır’a uygulanır, ancak Türkler önce yağmalamak için daha kolay bir yöne bakar. Balkanlar’dan batıya doğru ilerliyorlar, burada başarıları hinchers olarak bilinen zorlu Osmanlı savaş gücünün oluşumuna yol açtı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir