halay nasıl çekilir?

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Galler  oldu halk müzisyenler, yapmak için bazı en etkili ve terzi alternatif bir ses ekleyerek temas progresif ve psychedelic köklü rock ve bunları kullanmak çok geleneksel bir ses yapmak için kendi benzersiz,  gerçekten mükemmel bir grup, bir yardımcı, bir yol inşa etmek, ziyaret etmek için birçok sanatçı.

Joe ve Danny, kaba rees ve Richard James gibi bu sanatçılar, Galler’deki halk sahnesinde bir alternatif yarattığından beri ısrarla çalıştılar.

Sadece vallia’nın sanatçılarının uyguladığı halk sesleri değil: geleneksel ülke müziği uyarlanmış ve yenilenmiştir.
Ama sadece vallia’nın sanatçılarının uyguladığı halk sesleri değil: geleneksel ülke müziği uyarlandı ve güncellendi. Christopher rees kesinlikle Country-dolgulu blues rock markası altında, ülkedeki geleneksel sesleri uyarlamanın önde gelen katkılarından biridir.

halay nasıl çekilir?

Bununla birlikte, modern görüşlerin yanı sıra, geleneksel halk ve ülke Galler’de hala popüler. Meic Stevens ve Fernhill gibi müzisyenler, Galler’i ve geleneksel müziğini tanıtmak için uzun yıllar ve uzun yıllar çalıştılar. Galce ve İngilizce, müzikal mirasını yansıtan birçok benzersiz unsurun yaratılması hakkında yazıyorlar.

Dünyaca ünlü Galler halk Festivali The Green Man, sanatçılarına yüksek profil verdi. 2003’te halk ve halk müziği severleri tatmin etmek ve Danny’yi ziyaret etmek için ılyinsky ikilisi Festivali’ne dayanıyordu.

Müzisyenlerin geleneksel köklerini yeni ve parlak bir şey yapmak için kullanmaya devam edeceği açıktır. Christopher rees’in dediği gibi, ” her zaman büyük bir kenar ve destekle bir şey çektiğim müzik.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir