Dota 2 hileli indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Dota 2 hileli indir v.1.222
Son güncelleme tarihi:14.09.2019

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


İNDİRME LİNKLERİ

                                                         Dota 2 hileli indir

Dota 2 hileli indir 

Arkeologlar, Maya uygarlığının yükselişini neyin tetiklediğini sürekli olarak tartışıyorlar. Fakat bir zamanlar bu büyük medeniyetin neden bozulduğuna dair daha büyük tartışmalar olacak. Yağmur ormanları merkezlerinin kapanmasını takip eden dönem postclassian dönemi olarak bilinir. Bu dönem, on altıncı yüzyılın ortalarında İspanyol Fethi ile sona eriyor.
Klasik sonrası dönem, yüksek piramitler ve karmaşık yapılar üzerinde odaklanma eksikliği ile karakterizedir. Bunun yerine, Maya dünya binalarına yoğunlaştı ve sanatlarını hızla bozulan sıva üzerine yarattı. Aslında çok daha az çünkü sonrası klasik dönemden sanat, eserler ve yapıların eksikliği klasik dönemde daha sonrası klasik dönemde Maya bilinmektedir.
Birçok arkeolog, Maya uygarlığının çöküşünün bir dizi faktör tarafından tetiklendiğini kabul ediyor. Nüfus muhtemelen bunlardan biriydi. Bilim adamlarına göre, Maya bölgesinin bir kısmı yılda yaklaşık 400 kişiyi tuttu.mil kare-tarım temelli bir toplum için büyük bir yoğunluk.
Diğer faktörler malnütrisyon ve hastalık olabilirdi. Eski klasik dachshund’lardan insan kemikleri ve dişleri üzerine yapılan çalışmalar, sifiliz ve diğer bulaşıcı hastalıklar da dahil olmak üzere bu faktörlerin güçlü kanıtlarını bulmuştur.
Egemen seçkinler ve sıradan insanlar arasındaki sosyal boşluk, arkeologların toplumsal düşüşe katkıda bulunduğunu hissettiği bir başka faktördür.
Bazı araştırmacılar, ticaretin çöküşünün çöküşe büyük katkıda bulunduğuna inanıyor. Arkeologlar” krallıklar ” dış ilçeler ticari mal tedarik nerede kurulmuş olabilir inanıyoruz. Bu öğeler merkezi bir yeniden dağıtım noktasına getirildi. Bu ekonomik bağlantılar stres ve değişim sırasında savunmasız hale gelir.
                                               Dota 2 hileli indir
Diğer bilim adamları, iklimin Maya nüfusunun azalmasına katkıda bulunduğuna inanıyor. Mayalar 8.000 civarında ovalara yerleşmişti. f.kr ve 2000 F. KR gibi erken başladı. büyük ölçekli tarım çalıştırmak için. Ortaçağ iklimi ad 500’de en uygun olduğu için, yaklaşık 14 milyon nüfusa sahipti ve onu her yerde en büyük sivillerden biri haline getirdi. Ancak gelişen Maya şehirleri uzun vadede azaltılmış yağmur desenleri yaşamaya başladı. Kuraklık koşulları 760’da başladı ve 50 yıllık ıslak bir süre sonra kuraklık yine yaklaşık 860 olarak belirlendi. 910’da başka bir kuraklık izledi. Yağmur ve kuru dönemlerin hem büyüme hem de düşüş döngüleri hem büyüme hem de düşüş dönemine katkıda bulunmuştur. Bu yüzden bazı insanlar teknolojinin, nüfus boyutlarının ve tarımsal yoğunluğun dünyayı boğduğuna inanıyor. Verim kuru koşullar ile azaldı, ve bu yapısal sonları mayanske şehir devletleri arasında uzun süreli savaşlara yol açtı, hangi sonunda onların çöküşüne katkıda.
Maya çöküşünün nedenleri açıkça karmaşık ve çeşitlidir ve henüz tam olarak anlaşılamamıştır. Ancak çöküşün sonuçları açıktır. Tören merkezlerinin inşası durdu, yoğun tarım durdu; nüfus bir asırdan az bir sürede yaklaşık üç milyondan 450.000’e düştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir