Lol hilesi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Lol hilesi
Güncelleme 31.08.2019
KIRIK LİNKLERİ BİLDİN,

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton
LOL HİLESİ İNDİR TAGLAR
Cuju’nun uzun ömrü ve kültürel çeşitliliği, tarihinde bir dizi spor uyarlamasına yol açtı. Bununla birlikte, ana unsurları, modern futbolun özellikleriyle oldukça tutarlı kalır. Tipik olarak düşük bir duvar veya iplik ile işaretlenmiş dikdörtgen bir alanda oynandı. Sahanın ortasında bir veya iki gol vardı, oyuncular topu geçmeye çalıştı. Joux’un geleneksel tarzında, sadece bir gol var ve her takım gol atmak için topu her taraftan geçmeye çalışıyor.

Bu varyasyon özellikle kadınlar arasında popülerdi, çünkü cuju binder olarak adlandırılan cuju varyasyonu, beceri ve stil gösterileri için ekstra puan kazandı ve müdahale etmeden hedeflere gidelim.

 Bugün oyna!
Bugün cuju oynamak istiyorsanız, standart bir futbol topu (veya daha iyi bir antika tarzı deri topu) ve özel bir hedefe ihtiyacınız olacak. Bugün oyuna bakın! Tam açıklama için bağlantılı makale bölümü.

Bir başka önemli Çinli top sporu, MS 5. yüzyılda oynanan chuiwan’ın oyunuydu. Oyuncunun hedefi olarak kullanmak oldu kulübü sürücü için bir küçük ahşap top deliğe, ve canlandırdığı ve bu oyunun açıklaması Golf olağanüstü benzerlik olduğunu ve bu çok tartışma konusu, ama bu oyun Avrupa’ya geri getirildi olmuştur bazen 13th yüzyıl MS gelişimi sonra, ve golfçü sizinle temas da oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir