pixel gun 3d hilesi indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

pixel gun 3d hilesi v.11.22

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OKEY PLUS HILELI APK ETİKETLERİ

pixel gun 3d ois hile

Djoser, yerel sakinlerin bastırıldığı Sina Yarımadası’na birkaç askeri keşif gönderdi. Ayrıca turkuaz ve bakır gibi değerli mineraller için madene seferler gönderdi. Bu, çölde bulunan yazıtlardan, bazen Khasekhemvy altında daha yaygın olduğu için, Horus’un sembollerinin yanında Seths afişini gösteren yazıtlardan bilinmektedir. Sina da Nildal ve Asya arasında bir tampon olarak stratejik önemliydi.

En ünlü Anıtı, birkaç mastaba’nın birbirlerine kazdığı anlamına gelen adım Piramidi idi. Bu formlar nihayetinde daha sonraki eski Krallıktaki sıradan piramit çukuruna yol açacaktır. Manetho, yüzyıllar sonra, bu kralın mimari ilerlemesine atıfta bulunarak, “Tosorthros” un, doktor, Asklepius olarak hatırlanmanın yanı sıra, yontulmuş taşla nasıl inşa edileceğini keşfettiklerini ve yazı sisteminde bazı reformları tanıttıklarını belirtti.

Heliopolis ve Gebelein bazı dağınık muafiyetler djoser adını söz ve o bu şehirlerde bina projeleri devreye düşündürmektedir. Ayrıca krallığının Güney sınırını ilk glokomda belirledi. Kıtlık Stela olarak bilinen ve Djoser saltanatı bugüne kadar iddia bir yazıt, ama muhtemelen Ptolemaic Hanedanı sırasında oluşturulan, djoser ilk katarakt fil adasında Khnum Tapınağı yeniden nasıl ilgilidir, böylece Mısır’da yedi yıl süren kıtlık biten. Bazı insanlar bu eski yazıyı kazındığı sırada bir efsane olarak görüyorlar. Yine de, saltanatından iki bin yıldan fazla bir süre sonra Mısırlıların hala Djo’ları hatırladığını gösteriyor.

Abydos’ta (Yukarı Mısır) bitmemiş bir mezara başlamış gibi görünse de, Djoser sonunda Aşağı Mısır’daki ünlü piramidine gömüldü. Da Khasekhembry, 2 Firavun. Abydos’ta gömülü olan son Firavun dynasti, bazı Mısırbilimcilere, Djoser zamanında daha Kuzeyli bir sermayeye geçişin tamamlandığını iddia ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir