matchington malikanesi hile ios

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

matchington malikanesi hile apk v.1.123
Son güncelleme: 20.07.2019
Uyarı:Hilenin uzun ömürlü olmasın için, başka sitede yayınlamadıyınız!

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

matchington malikanesi hile APK ETİKETLERİ

 Üçüncü hanedanın firavunları yaklaşık yetmiş beş yıl boyunca hüküm sürdü. Kralların düzeni Wilkinson’a dayanıyor. Kral olarak birkaç yıl içinde, regnal yıl, Dodson ve Hilton dayanmaktadır. Onlar Hanedanı sadece 64 yıl sürdü var. üçüncü Hanedandan yaklaşık yetmiş beş yıl hüküm sürdü. Kralların düzeni Wilkinson’a dayanıyor. Kral olarak birkaç yıl içinde, Dodson ve Hilton dayanmaktadır. Onlar Hanedanı sadece 64 yıl sürdü var. 

Eski Mısır’ın üçüncü Hanedanı eski Krallığın ilk hanedanıdır. Eski Krallığın diğer hanedanları dördüncü, beşinci ve altıncı içerir. Eski Krallık döneminde sermaye Memphis’teydi. Djoser, eski Krallığın 3. hanedanının eski bir Mısır firavunuydu ve bu çağın kurucusuydu. 

matchington malikanesi hile si


Şimdi Kahire’deki Mısır Müzesinde, Djoser’ın boyalı kireçtaşı Heykeli, bilinen en eski hayat boyu Mısır heykelidir. Bugün bulunduğu Sakkara’daki yerde, heykelin bir sıva kopyası orijinalin yerine duruyor. Heykel, 1924-1925 yıllarında yapılan Antikalar servis kazıları sırasında bulunmuştur. 

Çağdaş yazıtlarda, o netjerikhet denir, anlamı “vücudun ilahi.”İnşaata yeni bir Krallık referansı içeren daha sonraki kaynaklar, Netjerikhet ve Djoser’ın aynı kişi olduğunu doğrulamaya yardımcı oluyor. 

Djoser khasekhemwy mezarı ve tel beit Khallaf bulunan mühürler aracılığıyla eşi Kraliçe Nimaethap aracılığıyla, Khasekhemwy, ikinci Hanedanı Mısır son kralı ile bağlantılı olmuştur. Abydos’ta Nimaat isminde bir mühür-“Kral çocuğun annesi, nimaat-rastgele”olarak rastgele. Tel beit Khallaf’taki mastaba K1’de, aynı kişi “ikili kralın annesi”olarak belirtilmiştir. Tel beit Khallaf bir sitede diğer mühürler Djoser saltanatı onları yerleştirir serbest. Bu kanıt khasekhemwy bir doğrudan baba Djoser veya Nimaat-random önceki kocası üzerinde insanlar olduğunu göstermektedir. Alman Egyptologist Gunter Dreyer, Djoser’ın khasekhemwy’nin mezarında mühürlerini buldu ve djoser’ın Khasekhemwy’nin doğrudan halefi olduğunu ve mezarın inşasını tamamladığını ileri sürdü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir