Kelimelik hile indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Kelimelik full hile v.11.331

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

https://bc.vc/HVoGbdC

OYUN ETIKETLERI

kelimelik hilesini indir

ve efsane, katı gerçekler ve rakamlar yerine. Bir Roma Krallığının varlığı, uzman tarihçiler tarafından neredeyse iki yüzyıl boyunca sorgulandı.  

Ondokuzuncu ve yirminci yüzyılda, Roma’nın erken kralları (Romulus, Numa Pompilius, Tullus Hostilius) fikrini ve daha sonra MÖ 753’te İtalya’nın başkenti haline gelecek olanın kuruluş tarihini reddettiler. Tarihin bu kısmı sadece bir efsane olarak kabul edildi ve ciddiye alınmadı.

Sadece yirminci yüzyılın sonlarında, sayısız arkeolojik kazı ve diğer bilimlerin bulguları sayesinde, şehrin ve ilk yöneticilerinin kurulmasını çevreleyen efsanelerin yeniden gözden geçirildiği zamandı.

Roma’nın ilk sakinlerinin bölgenin çeşitli bölgelerinden geldiğine ve Kuzey komşularının, Estrucanların ya da Güney uygarlığının Sabines ve Latinler olarak adlandırılan ekonomik ya da kültürel gelişimine sahip olmadığına inanılmaktadır.

Palatine tepesinde arkeologlar, MÖ sekizinci yüzyıldan kalma ilkel bir yerleşimin kalıntılarını, köyün eteklerinde gömülerle buldular. Nüfus büyüdükçe, sakinlerin yakındaki tepelerin yamaçlarına yerleştikleri ve bir sonraki yüzyılda kendilerini vadide kurdukları düşünülmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir