aquapark io hile indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

aquapark io hilesi apk v.1.221

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

https://bc.vc/HVoGbdC

OYUN ETIKETLERI

Macaristan’daki ilk su parkı olarak açılan su, Hajdúszoboszló’nun açık hava banyosu alanında yer almaktadır. 
Aqua satın açık hava banyosu alanından yaklaşılabilirbir ayrı kol bandı, hangi geçerli olabilir, ya vır’n tam gün veya vır’n kısa zaman. Banyo kompleksinin bu kısmı, Mayıs ayından sonbahara kadar süren dönemde misafirlerini, eşit derecede çocukları ve yetişkinleri bekler. 

Su 

Sürgülü parçalar 
Aquapark, ziyaretçilere 9 çeşit slayt Pisti sunuyor ve bu da 10 metrenin üzerinde olan yüksekliğin başlangıcı ile suya sıçramak için farklı maceralar sunuyor. Açılış sırasında, teklifin uzantısı hakkında düşündükleri slaytların (dört parça çoklu slayt, kamikaze, hidro slayt, kara delik, çılgın nehir, büyük slayt) yönünde büyük bir ilgi vardı. 

Bu yeni hizmetin büyük başarısının bir sonucu olarak, açık hava banyosundan ayrılan Aquapark alanı, 2002 yılında 1 hektara kadar uzatılmıştır.ek gelişme, konukların talepleri doğrultusunda yeni cips sunması ile. Yeni şarkıların isimleri “büyük göt”, “twister” ve “Niagara”dır.
Sürgülü maceralara dinlenmek ve banyo yapmak için üç açık hava yüzme havuzu ve her yaştan insan için bir nehir yüzer. Küçük çocukların ek eğlenceleri, mini hareket, su Kalesi ve ahşap oyun alanı ile de sağlanmaktadır. Açık hava banyosu alanına yerleştirilen gerçek boyutlu hayvan figürleri, su havuzlarında da görülebilir ve büyük olasılıkla sadece çocuklar tarafından değil, yetişkinler tarafından da hoş maceraların sembolleri olarak hatırlanacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir