World of Kings hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 World of Kings hileli apk v.1.011

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

https://bc.vc/nSKvfWT

OYUN ETIKETLERI

World of Kings hilelisiEfsanelerin, bir müminin inanç yolculuğunu sembolik olarak temsil eden Hıristiyan alegorileri olduğu öne sürülmüştür. Örneğin, Kutsal Kase arayışı, Hıristiyan yolunu örneklemektedir: biri tamamlamak için kalpten arındırılmış olmalı, ancak biri olmasa bile, katılımcının hayatı hala girişim yoluyla geliştirilmektedir. Efsanelerin mistik alegoriler olduğu da iddia edildi. Akademisyen David Livingstone, Arthur efsanelerinin “Tanrı ile mistik bir birleşmeye doğru yaptığı yolculukta mistiği kuşatan denemelerin ve tehlikelerin Kabalistik alegorileri” olduğunu iddia etmede bu görüşü geliştiriyor (317). Çoğu yorum, masallar için bir Hıristiyan temeli ve onu ilerletmek için Hıristiyan sembollerin kullanımı konusunda hemfikir.
Daha az bilinen bir teori onlar Güney Fransa’da 12. ve 13. yüzyıllarda CE gelişti Katarizm olarak bilinen bir Hıristiyan sapkınlık dayalı olduğunu göstermektedir. Cathars (Yunan Catharoi’den, saf olanlardan), Meryem’in Ortaçağ venerasyonu ile uyumlu olan bir dişi Tanrı Sophia’ya (Yunanca bilgelik) saygı duydu; İsa’nın kurban edilmesi, ölmekte olan ve yeniden canlanan tanrı olarak, inançlarına da uymaktadır. Cathars, Katolik Kilisesi’nin yolsuzluğuyla karşılaştırıldığında, ruhun ve asaletin saflığını ve inançlarının samimiyetini vurgulayarak, kilise Albigensian Haçlı seferini başlatana ve 1209-1244 CE arasında katledilene kadar onlara bir dizi dönüşüm getirdi.
En ünlü bilim adamı Denis de Rougemont tarafından Batı dünyasındaki Sevgisinde ifade edilen teori, Fransız şairlerin – özellikle de Chretien-Romantik masallara olan Cathar inancını gizlemesidir. Chretien Marie de Champagne mahkemede bir şair, Aquitaine Eleanor kızı, hem kilise Doktrini onların meydan okuma için bilinen ve hem Güney Fransa ve Cathar sapkınlık ile ilişkili. Bu görüşe göre, guinevere’nin sayısız kaçırılması, Antik bilgeliği uygun hale getirmeye çalışan kiliseyi temsil edecek ve kurtarılması, Cathars’ın onu geri almasını sembolize edecektir. Sıkıntı içinde olan kız, aynı şekilde, daha sonra “evlenir” ve hediyelerini alan bir Cathar perfecti (“mükemmel bir”) tarafından kurtarılması gereken aynı Sophia olurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir