Tales of Wind hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Tales of Wind hileli apk v.1.221

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

https://bc.vc/HVoGbdC

OYUN ETIKETLERI

Tales of Wind hileli indir

81AD’DAKİ Roma Kolezyumundaki açılış oyunları yüz gün sürdü ve bu süre zarfında 9.000’den fazla vahşi hayvan katledildi. 2000 gladyatörler, 70 aslan, 40 vahşi at, 30 filler, 30 leopar, 20 vahşi eşek, 19 zürafa, 10 Antilop, 10 sırtlan, 10 Kaplan, 1 su aygırı ve 1 gergedan kesilen: 240 reklam şaşırtıcı sadece bir festival sırasında. Kolezyum ve diğer Roma arenalarında pek çok vahşi hayvan öldürüldü, bazı egzotik hayvanlar neredeyse tükendi. Su Aygırı Mısır’da Nil Nehri’nden yakalandı ancak Roma döneminden sonra bu habitattan kayboldular. Afrika ve Asya’dan filler, aslanlar ve kaplanlar gibi büyük vahşi hayvanların çoğu yok olma noktasına avlandı. Tüm hayvan türleri yerli habitatlarından kayboldu. Ve büyük Auk (pinguinus ımpennis), Avrupa vahşi ATI (Equus ferus), Aurochs (Bos primigenius primigenius) ve Avrasya vaşağı soyu tükendi.
 
Colosseum vahşi hayvanlar – hayvan tüccarlar
Vahşi hayvan ticareti son derece kazançlıydı. Hayvanlar, özellikle Afrika, Mısır ve Asya’nın İmparatorluğun uzak bölgelerinden kaynaklandı. Bu alanların yerliler yakalanan bu hayvanlar kafeste olurdu. Hayvanlar daha sonra Roma’ya ve Roma İmparatorluğu boyunca diğer amfitiyatrolara taşınması için düzenlenmiş hayvan tüccarlarına satılacaktı. Hayvanlar daha sonra canavar Ustalarına teslim edildi.
Kolezyumdaki vahşi hayvanların tarihi-Ludus Matutinus
Egzotik vahşi hayvanların gösterimi oyunların önemli bir parçasıydı. Başlangıçta vahşi hayvanlar eğitimli hayvan eylemleri olarak ya da av patlatır çoğaltmak için ortaya çıktı. Bu av şovları için kullanılan hayvan türleri yaban domuzu, boğalar, geyik, geyik, köpek, kurt, keçi ve antiloplardı. Bu şovlara venationes adı verildi ve hayvan avcıları venatores olarak adlandırıldı. Venatorlar Ludus Matutinus adlı özel bir eğitim okulunda eğitildi. Ludus Matutinus terimi Latince’den ‘sabah okulu’ için ortaya çıkmıştır, çünkü canavar gösterileri başlangıçta Roma Kolezyumunda sabah olayları olarak planlanmıştır. Ludus Matutinus veya’ sabah okulu’, kendisi büyük bir avcı olan İmparator Domitian tarafından kuruldu. Bir Lanista Ludus Matutinus Eğitim Okulu’nda eğitim sorumlu ve hayvanları tedarik edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir