game of thrones hilesi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

game of thrones hilesi hileli apk 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

https://bc.vc/HVoGbdC

OYUN ETIKETLERI

game of thrones hile indir

Sonuçta, Game of Thrones serisinin finalini beğendim. Sevmek için bile büyüyebilirim. Ama bu benim için bir dönemin sonu ve üzgünüm.Asoiaf’ın asla “mutlu” bir sonu olmayacağına uzun zamandır inanmış olsam da, kalbimde hala bir tane umuyordum. Ve bu değil.
Sanırım bazı yönlerden, son mutluydu. Ancak başlangıçta, Jon Snow’un kaderi hakkında çok üzülmüştüm ve içinde fazla sevinç hissedemedim. O kadar çok kurban etti ki, kaderi acı tatlı hissediyor.
Jon, Winterfell Savaşı’nın işlenmemiş kahramanıydı-Orduları birleştirdi ve Daenerys’i yan yana almak için kuzeydeki kral olarak egemenliğini feda ederek yaşamanın yeterli adamları olmasını sağladı. Bundan önce, ölülerin Ordusu gelmeden önce duvarın güneyindeki özgür halkı almak için hayatını verdi.GRRM’NİN ne yaptığını anlıyorum, ama Jon’un mutlu sonunu almasını istedim. 
Şimdi sonunu birkaç kez izledim ve gerçekten bana büyüdü. İşe yarıyor. Jon Snow için hala üzgünüm, ama gerçekten işe yarıyor. Showrunners veya GRRM, Gendry’nin Arya ile demir tahtına son vermemesi ile beni şaşırtmayı başardı: kırmızı ringa balığı için düştüm.
Sansa’nın Kuzey Kraliçesi olarak dönüşü beni memnun etti; güzel Viking-esque taç ve weirwood dikişli taç giyme elbisesini sevdim.
Daenerys’in Shakespeare dönüşünün en büyük neşe anında ölmesini sevdim.
Crowning Bran 6 Krallık Regnant itiraf etmeliyim bir şok biraz oldu. Yine de işe yarıyor.
Her şeyden hala biraz şaşkınım.
Diğer insanlar Game of Thrones son bölümü hakkında ne düşünüyorlardı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir