Fun okey 101 Hilesi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Fun okey 101 para hilesi

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

https://bc.vc/HVoGbdC

OYUN ETIKETLERI

Fun okey oyna

Game of Thrones’un ikinci son bölümü olan ınternet, daenerys’in görünüşteki kahramandan kötü adama kadar olan muhteşem dönüşünü tartışan insanlarla bir araya geldi. Dany’nin ateşe ve kana inmesi uzun zaman oldu. Bu muhteşem bölüm dragon Queen’in karanlık tarafını sergiledi ve daha da önemlisi insanların savaş dokunuşlarının acılarını gösteriyor. Bu bölümde birçok karakter ölüyor, ancak demir tahtını kimin tutacağı hala açık değil. Varys, King’s Landing’i ateş ve kanla alacağından şüphelenince daenerys’i desteklemeye devam edemedi. Grey Worm onu tutuklamadan önce, Varys, açık olmayan birine gönderdiği bir mektubu yakar.Dany onu ölüme mahkum eder ve Drogon’un ateşi ile onu immolates. Yıllardır ona iyi hizmet eden biri için kötü bir ölüm.
Sonuçta, Varys’e daenerys’e ihanet eden Tyrion’dur ve bu süreçte en iyi arkadaşını ölüme gönderir. Varys, yaptığı şeyin ihanet seviyesine yükselecek kadar başarılı olduğunu umduğunu söylüyor. Peki tam olarak ne yaptı?
Daenerys, Varys’e Jon hakkındaki gerçeği anlattığı için Tyrion’u suçluyor.  (Ayrıca Jon’u Tyrion’a söyleyen Sansa’ya söylediği için suçluyor.)
Dany, tyrion’un şehri bağışlama isteğini acımasızca dinler. Kral’ın iniş halkası, teslim olduklarını işaret etmek için çanları çalarsa, daenerys isteksizce onu desteklemeyi kabul eder.
Bundan sonra o kardeşi Jaime esir tutan ve Jaime ilk etapta onlarla yan istedim inanan onu sorumlu tutmak olduğunu Tyrion bilgilendirir. Dany, Tyrion’u bunun son hatası olduğunu söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir