Last Day on Earth hile

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Last Day on Earth hilesi indir hileli apk
Son güncelleme: 07.05.2019

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

https://bc.vc/2aH41Bu

OYUN ETIKETLERI

Last Day on Earth hileli apk

Dünyadaki son gün, tarım, kaynak toplama, üssünüzü inşa etme ve zorlu toprakları keşfetmeye odaklanan gerçekten eğlenceli bir oyundur. Ve daha az önemli, zombiler ve diğer insanlara karşı hayatta kalmak için. Bonus ipuçları ve püf noktaları kılavuzuna bakın. 

Bilmeniz Gereken Şeyler 
Mekaniksel 

Yani oyunun çoğu için, evin etrafında vakıf güçlendirmek için kaynakları bulmak için farklı yerlere etrafında döndü. Bu aynı zamanda kendilerini savunmak için silah ve zırh bulmayı da içerir. 

Eğer oyuna başladığınızda, kamyon ile size temelinde haritanın merkezinde olacak. İlkinin amacı çam ağacı, kireç taşı ve bitki lifi almaktır. 

Bundan sonra, bu sipariş ile temelleri oluşturmaya başlamak isteyeceksiniz: 

Kamp ateşi, hayatta kalmak için çok önemlidir. Bu, çiğ eti sulu biftek haline getirmenize ve çilekleri haşlanmış havuçlara dut çayı ve havuç haline getirmenize izin verir. Eğer yemek pişirmek için ateş emin olmak için çam ahşap gerekir. 
Bahçedeki yataklar-bu hiç bitmeyen bir havuç. Bu tür kireçtaşı tepeler veya çam çalı gibi kaynakların alanında bitki lifleri almak isteyeceksiniz. 
Ahşap döşeme-binanın düğmesine basarak bazı ahşap döşeme inşa başlayabilirsiniz. 

Last Day on Earth hileli apk


Yerleştirilmesi gereken küçük kutular. 
Box small-küçük kutu 15 öğeleri saklamak sağlar. İlk başta, kaynaklarınızı kaydetmek için bunlardan bazılarına ihtiyacınız olacak. Başlangıçta bu son 5-6 binayı öneriyorum. 
Ahşap yapımcısı-bu, çam kütüklerini ahşap zemini seviye 2’ye yükseltmek için kullanılan plakalara dönüştürmenizi sağlar. 
Banyo-kirli ve bir süre sonra banyo yapmanız gerekecek. Şimdi bir duşa ihtiyacınız olduğunu söyleyen kırmızı simgeye sahip olduğunuzda, onu kullanmanın zamanı geldi. Kırmızı simge, zombilerin sizi daha uzun mesafelerden algılamasına ve saldırıyı imkansız hale getirmesine izin verir. 
Eritme fırını-bu, başlangıçta ihtiyacınız olan en büyük kaynak olan çam ağacı ve kireçtaşı ile demir çubuklarını üretmenizi sağlar. 
Catcher rain-catcher yağmur su şişeleri doldurmak için izin verir. 10 dakika ve boş şişeler dışında bir güç kaynağı gerektirmediğinden bu kolayca en iyi yapıdır. 

8 önceki maç hazırlanmalı ve Bunker Alpha ve case gibi tehlikeli alanların etrafında oynamaya ve pusuya yatmaya hazır olmalısınız


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir