Hustle Castle Hilesi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Hustle Castle Hile v.2.1113

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

https://bc.vc/2lJl2tZ

OYUN ETIKETLERI

hustle castle hileli apk, hustle castle hileli indir, hustle castle hilesini indir, hustle castle hileli indir, hustle castle kolay hile, hustle castle para, 


Zack, kademeli olarak hiç eğitimi olmayan yaklaşık 5 aylık tutarsız eğitimden sonra, zayıfladığını ve zayıfladığını fark etti. Ağırlığı kaldırma isteği, soluyordu ve diyeti kontrolden çıktı. Herkül binasına geri dönme arzusu psikolojik bir savaştı.
Eminim ki bu kadar zor bir durumla karşılaşan başka Zacler vardır. Fiziksel egzersizlerden, özellikle de vücut geliştirmeden kalmak, sadece bir kişinin görünümünü değil aynı zamanda duygusal ve zihinsel tutumu da etkiler. Tiroid bezlerinin çoğunun “sıfıra geri” dediği şey budur.
Bilimsel araştırmalara göre, yoğun çalışmaya alışkın olan ve ardından aniden kesilen (özellikle erişilmez) bir kişinin ateroskleroz veya kas kütlesi kaybı geçirmesi olasıdır. Bu tür bir kayıp, kasları zayıflatır, çünkü artık uzamasına karşı gerilmez ve sıkıştırılmaz. Kasların büyümesi, yoğun antrenmanlardan kaynaklanan hasarlardan sonra artık tamir edilmedikleri için durdurulur.

Başarılı vücut geliştiriciler olmayı hayal eden birçok spor tutkununun, vücut geliştirmenin sadece kaba bir güç olmadığını kabul etmemesi. En önemli şey kazanmaktır. Başarılı vücut geliştiriciler bedenlerini genetiklerinden dolayı değil, bunun için çok çalıştıkları için kazandılar. Joe’nun ortalaması gibi, onlar da finansal problemlere, yaralanmalara / hastalıklara ve egzersiz ve diyetlerini bozan diğer kaçınılmaz koşullara maruz kalmaya eğilimlidirler.
Fakat mesele şu ki, bir süre sonra dursalar da, zihinsel ve duygusal olarak kendilerini yavaş yavaş çalışmaya geri dönmeye zorluyorlar ve zor kazanılan paralarını geri kazanıyorlar. Bu yüzden, güven düzeyi sıfıra düşüyor, özellikle de Zach gibi bir kişi aynaya bakıp kendini daha önce gördüğünden farklı bir şekilde görüyor, ancak asıl nokta, geri dönmesi biraz daha fazla zaman ve çaba gerektiriyor. .
Yani, hızınızı artırmanın ve bir zamanlar başladığınız yere geri dönmenin zamanı geldi. Çalışmanın günlüğüne bak. Başarılarını yansıtıyor. Daha önce yaptıklarınıza baktığımızda, tekrar yapabileceğinize dair cesaretinizi ve güveninizi geri getireceksiniz. Sonunda, “Hey, 28 kilo verdim. Üç ay önce tekrar yapabilirim, ayrıca onu geçebilirim”.
Acele etmeyin Sabırlı olun ve kazandığınız küçük şeyleri, en küçük miktarları bile sayın. Yaptığın her küçük şey için kendine borç ver. En önemlisi, içgüdülerine güven. Doğru zihinsel tutum, fiziksel egzersiz ve diyet kadar önemlidir. Kendinizi daha önce masalınızı kazanamayan biri olarak düşünüyorsanız, sonunda her şeyinizi kaybedeceksiniz. Mali sorunların veya geçici kısıtlamaların, çalışmanız için bir gerekçe göstermesine izin vermeyin.
Unutma, tek gerekli olan bunu yapmanın kalbi ve zihnidir. Kazananlar asla pes etmez ve kazananlar asla kazanamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir