Virtual Villagers Origins 2 hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Virtual Villagers Origins 2 hileli apk v.2.1121.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

 http://adroin.offerstrack.net/index.php?offer_id=482&aff_id=515

OYUN ETIKETLERI

Isola’nın ünlü ve gizemli adaya geri dönün ve en sevdiğiniz sanal köy serisine en son devamında yer alın! asura’nın bitişik adasındaki volkanik bir terörden sonra, bir aile yeni bir ev arayan ısola’ya doğru yola çıktı. onların tekne sahilde toprakları olarak, onlar garip bir adam tarafından memnuniyetle ve bu gizemli yeni dünyayı keşfetmeye başlar. Oysa , güzel ve meraklı ada zamanlarında gelişen bir medeniyet için bir cennet eviydi, ancak yıkım devam etti ve Orman evcilleşmedi. katlanmış ve döner her taraftan yeni, interaktif, büyülü anları keşfetmek yapacak!
inşa ve keşfetmek macera dolu bir şehir simülatörü içine şehir büyümek!
köy bir medeniyet için kabile büyümeye aşkı bulmak yardım!
güzel bir bahçe, döller ve su büyümek için oyun bitki!

Virtual Villagers Origins 2 para hilesi

– köyünüzün ustası olun: gerçek zamanlı simülasyon, köy adlarınızı ve oyun değiştiren, rastgele ada olaylarınızı özelleştirme yeteneği ile, iki kabile hiç de aynı değildir!
– tren köylüler adanın etrafında görevleri gerçekleştirmek ve yeni keşfedilen dünyayı hayatta kalmak için çeşitli becerilere yetkin olmak.
– yeni bulmacaları çözmek ve gizemli ada sırlarını ortaya çıkarmak için charmed adasını keşfedin.
– toplayın ve nadir kaynakları zanaat, yeni sanal ev boyunca kaynakları birleştirmek ve tamamlanan koleksiyonlarından ödülleri kilidini.
– breed, iyileşmek ve en sevdiğiniz kırsal çocuklar ve aileler için bakım; kalıntıları sürdürülebilir bir kırsal inşa; Tarım ve balıkçılık ile geliştirilmiş gıda kaynaklarının kilidini; bulmaca ve koleksiyonları için benzersiz kaynaklar zanaat; ve çok daha fazlası!
– büyülü kolye ile güç-up köy ve büyülü totem ve iksir ile tüm köy için verimlilik, yaşam beklentisi ve çok daha fazlasını artırmak!
– zararlıları ot ve adanın etrafında büyülü öğeleri keşfetmek yardımcı iki benzersiz ada Evcil Hayvanlar için evler satın alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir