FRONTLINE COMMANDO hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

FRONTLINE COMMANDO hileli v.4.112

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

 http://adroin.offerstrack.net/index.php?offer_id=482&aff_id=515

OYUN ETIKETLERI

FRONTLINE COMMANDO hileli apk 


High-end, sürükleyici tablet!

2 büyük müttefik işgali mızrak ucu olarak D-Day şarj kurşun! İşgal güçlerini yenmek ve geri almak ve plajları fırtına, siperler temizlemek ve Normandiya kırsal savaş olarak kasabaları kurtarmak.

BAKIN VE EYLEM HİSSEDİYORUM!
Büyük kontroller, görüntü kalitesi, hassas kontroller, fizik, yıkılabilir ortamlar ve tam seslendirme ile nihai 3. kişi shooter yaşayın. Savaşın sıcağında içine atlamak ve sınırlamak için cihazınızı itin!

DEV TEK KAMPANYA!
Gerçek plaj iniş dayalı 145 ayrı misyonları ile 5 ayrı kampanyalar yaşayın; Juno, Kılıç, Utah, altın ve Omaha. Müttefik kuvvetlerin ilerlemesine izin vermek için güçlü tankları ve topları yok edin. Bir ofis alın ve konumu bakın. Adam ACK-Ack uçaksavar silahları bombardıman uçakları ve onların eskort onların yükleri serbest bırakabilirsiniz önce aşağı çekmek için.

TRAKTÖR ÜZERİNDEN KOŞUYOR!
Düşman topraklarının kalbine yolumuzu mücadele! Düşman ateşi önlemek için bir sonraki kapak noktasına taşımak gibi mayın ve sıçrayan engelleri kaçmak savaş boyunca çalıştırın. Düşman dalgaları meşgul yıkılabilir kapak noktalarından ortaya!

ÖLÜMCÜL SİLAH BİR CEPHANELİK KOMUTA!
Dünya Savaşı 2 Klasik silah bir dizi ile cephe almak. Doğru düşmanları aşağı çekmek için tarihi bir tüfek kapmak veya isterseniz, bir makineli tüfek mermi dolu açığa çıkarmak için. Yerleşik düşman askerlerine karşı topçu saldırısında çağrı veya moloz bir tankı azaltmak için bir bazuka omuz. 

LÜTFEN DİKKAT:
– Bu bir oyundur, ancak Google hesabınızı şarj edecek bazı ekstra öğeler için gerçek para ödemeyi seçebilirsiniz. Uygulamanızda devre dışı bırakabilirsiniz.
– Bu oyun çocuklar için değil.
– Lütfen dikkatle satın alın.
– Bu oyunda görünen reklamlar.
– Bu oyun kullanıcıların özelliği hazır bağlı olarak (örneğin sohbet odası, oynamak için insanlar, sohbet, mesajlar) birbirleri ile etkileşim için izin verebilir. Bu sosyal bağlantı, sosyal ağ sitelerinin kurallarını olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir