World of Warships Blitz hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

World of Warships hileli apk indir

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

World of Warships Blitz apk

Yüksek denizde natural zamanlı çok oyunculu savaşlara katılın, yoğun ve gerçekçi 3D war helikopteri Savaşlarında düşmanlarınızı vurmak ve yok etmek için deniz geminizi ve takımınızı komutan edin.
World of Warships Blitz Wargaming tarafından ücretsiz-to-play mobil MMO aksiyon donanma war gemisi strateji ve a third şahıs nişancı oyunu ve World of Warships Blitz online multiplayer PC sürümü kazanan üst ödül dayanmaktadır. War gemileri Blitz MMO oyunu Dünya Savaşı 2 deniz stratejisi ve natural bir tekne Savaşı gibi cep ve tablet to son derece sürücü, hızlı ve hızlı tempolu eylem PC eylem oyun getiriyor. 
Be war gemisi war oyunları veya 3. kişi atıcılar istersen, silah gemileri filosu ile bu MMO deniz aksiyon oyunu katılın. Hızlı online aksiyon dolu 7vs7 epik war gemileri savaşları içine düz atmak, nerede olursanız war enter options ve düşman gemileri batmaya! War gemileri Blitz dünya nihai 3D çekim war oyunu ve donanma war simülasyonu. Online war ve çevrımdışı, yüksek denizde veya bir koyda, natural deniz war mücadele, büyük silahlar ve füzeler ile war gemileri otantik savaşlar sizi bekliyor!
– War gemileri, kruvazör, Destroyer ve hatta Uçak gemileri çeşitli, çelik tekne juggernauts usta-savaş gemileri, kruvazör, Destroyer ve hatta Uçak gemileri çeşitli, çelik tekne juggernauts usta
– Japonya, ABD, ABD veya Almanya’dan gemilerin 90 eşsiz sırları seçin ve okyanus hakimiyeti için.
– Masif dünya Savaşı alanlarında Atlantik, Pasifik ve kutup okyanuslarının natural dünya yerlerinde düşmanlarını alın
– War gemileri zorlu farklı war ile farklı şekillerde ve misyonlar arasından seçim
– Füzeler, torpidolar ve silahlar gibi çeşitli muharebe silahları, geçiş yapın
– Düşman silah gemileri honor fire arkadaşlarıyla tek oyunculu yalnız misyonları veya takım yukarıdaki yöntem oynayın. Malzemeleri, ekipman, savaş yükseltmeleri ve yeni donanma gemileri alın
– Bir filo Komutanı ve denizın en büyük silah Savaşlarında bir şampiyon olarak başarılarınız için ödüller ve madalyalar alın!
Gerçekten ücretsiz-to-play aksiyon çok oyunculu war oyunu. Hiçbir zamanlayıcılar, enerji çubukları, yakıt-istediğiniz kadar oynamak ve bu deniz Savaşı simülatörü istediğiniz zaman.
Solo savaşlar ya da ekip dünya yapımında rastgele oyunculara karşı mücadele olsun, ya da maçları sıra savaşlarda, war Gemileri Blitz kampanyalar or co-op savaşlar, Dünya muhteşem 3D aksiyon ile birlikte nihai gerçekçi tarihi donanma tekne Savaşı deneyi yaşar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir