The Day After Tomorrow hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

The Day After Tomorrow hileli apk 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

 http://adroin.offerstrack.net/index.php?offer_id=482&aff_id=515

OYUN ETIKETLERI

The Day After Tomorrow hileli indir“Yarın” – virüsün sonunda insan hayatta kalma oyunu cep telefonu

(Bu oyunun bir sürümüdür. İngilizce sürümü yakında çıkacak. Lütfen izlemeye devam edin.)

Dünyamız gerçekten sadece mühürlü bir kutu. Bilim ve teknolojinin sürekli genişleyen sınırları, birçok bilinmeyen tehlikeyi getiriyor, daha fazla ulaşım aracı virüsün yayılmasına izin veriyor. Yıkıcı bir virüs ülke genelinde süpürür zaman, ve sözleşme çöküşü, ve nereye gitmeli?

– Hayatta kalmak için umut ve irade tutun

 Virüsün yıkımları altında, tanıdık dünya yabancılaştı. Hastalık, açlık, soğuk, enfekte olanlar ve niyeti ile organizasyon her zaman kurtulan hayatını tehdit bilmiyor ve tehlikeler her yerde. Sakin kaldığınızdan ve her zaman bir çözüm olduğuna inandığınızdan emin olun.

– Hayata her şeyi kullanın

Enfekte insanların yaygın olduğu kasabalar, uzun süredir terk edilmiş madenler, kırık duvarlarla üniversite, soğuk beyaz ağaçlar ve… Son günün her köşesini keşfedin, tüm yaşam kaynaklarını toplayın ve kullanın. Toplama, avcılık ve tam bir mide için yemek, kendinizi savunmak için uyuşturucu ve silah yapmak.

– Daha fazla kurtulan karşılaşma

Eğer temizlemek için dışarı çıktığınızda, birçok kurtulan karşılaşacak.

Bu son çağda, öngörülemeyen insanlara karşı dikkatli olmanız, diğer insanların hayatta kalmak için size saldırmasına dikkat etmeniz gerekir, tabii ki, yiyecek, malzeme, mühimmat ve macera hikayelerini onlarla paylaşabilirsiniz.

– son sığınak inşa

Güvenilir bir ortakla işbirliği, kamp yapmak, Tuğla ve kiremit inşa etmek ve insan yerleşimleri için son yeri inşa etmek için huzurlu bir yer arıyor. Soğuk bir gece, kamp ateşinde yoğunlaştı ve birbirlerini kucakladı.

Birbirinizle yaşayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir