Notepad mobil indir hileli dayi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Notepad mobil indir v.1.0002

programdan GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

 http://adroin.offerstrack.net/index.php?offer_id=482&aff_id=515

OYUN ETIKETLERI

Notepad mobil indir


Not Defteri, çağrıdan sonra notlar için optimize edilmiş, Android için ücretsiz not alma uygulamasını kullanmak kolaydır. Bu net ve basit Not Defteri uygulaması büyük kolaylıkla hayatınızı organize yardımcı olmak için hızlı notlar ve kontrol listeleri yapmanızı sağlar.

Bu hızlı Not Defteri, notları tarihe veya başlığa göre sıralamanıza yardımcı olur ve yararlı bir arama özelliği, not listesinde çok sayıda kayıtlı notunuz varsa belirli notları bulmanıza yardımcı olur. 

Tüm notlar kolayca e-posta hesabı veya çeşitli sosyal medya platformları ile diğer kullanıcılarla paylaşılabilir ve telefon görüşmeleri için akıllı bağlantı yapılan veya alınan her telefon görüşmesi hemen sonra notlar veya notlar yazmak için izin verir. Bu akıllı Not Defteri uygulaması ile iletişim tüm yönleriyle bağlayın!

Notepad mobil indir hileli dayi

Kullanışlı Kontrol Listesi özelliği, yapılacaklar listeleri, alışveriş listeleri veya görev listeleri gibi net kontrol listeleri oluşturmanıza olanak tanır ve daha sonra orijinal listeye başvurmanız durumunda bunları silmenize gerek kalmadan tamamladıklarında listedeki öğeleri çizmenize izin verir.

AKILLI TELEFON GÖRÜŞMELERİ BAĞLANTISI ↓ 
Her telefon görüşmesinden sonra, Not Defteri telefonunuzda etkinleştirilir, böylece hızlı bir şekilde not almanızı sağlar, böylece çağrıdan önemli bir şey unutmazsınız. Gelişmiş arayan KIMLIĞI fonksiyonu da ayrıntılı çağrı bilgileri görüntüler. Böyle arayan adı, sayı, zaman ve daha fazlası gibi ayrıntıları görüntülenir ve notlar oluştururken yararlı bir hatırlatma olarak hizmet vermektedir.
NOT DEFTERİ ANA ÖZELLİKLERİ : 
 Açıkça zaman veya isme göre sıralanabilir notları sundu. Hızlı ve kolay düzenleme, kaydetmek ve herhangi bir zamanda kayıtları silin.
 Заверш tamamlanan öğeler ‘bitti’ olarak işaretlenebilir basit bir kontrol listesi fonksiyonu.
 Useful zaman kazanmak için notlar bulmak zor olanlar için yararlı bir arama özelliği.
 Yedekleme yedekleme ve önemli notlar kaybetmezsiniz böylece notları geri yükleyin.
 Hızlı Facebook, Twitter, Instagram, WhatsApp, Messenger, Skype ve LinkedIn dahil olmak üzere e-posta, SMS veya çeşitli sosyal medya platformları ile başkalarıyla notlarınızı paylaşın.
 Her yapılan veya alınan çağrıdan sonra kullanışlı hızlı Not Defteri bağlantısı ile telefon görüşmelerinden sonra hızlı notlar oluşturun.
 Identify gelişmiş Arayan Kimliği özelliği ile bilinmeyen arayanlar tanımlamak ve ayrıntılı arama bilgilerini görmek-yararlı telefon görüşmeleri sonra notlar oluştururken!
Gizliliğiniz ve veri koruma için, notlarınızdan herhangi birine erişemiyoruz veya içerdikleri herhangi bir bilgiyi saklamıyoruz. Bu nedenle, önemli bilgilerin yanlışlıkla kaybolmasını önlemek için bu uygulamaya düzenli olarak yararlı bir yedekleme özelliği kullanmanızı öneririz.
Bugün Notepad yükleyin ve bu kolay kullanımlı notepad uygulaması ile hayatınızı organize ve sorunsuz bir zaman keyfini çıkarın. Tekrar kalem ve kağıt olmadan sıkışmış asla!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir