Metal Madness hileli indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Metal Madness hileli v.1.332.2

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Metal Madness hileli indir

METAL MADNESS: Max ile PVP Shooter oyunu. Öfke
Hızlı arabalarda eylem ve savaşlar yeni 2018 ücretsiz çevrimiçi çok oyunculu oyun! Kıyamet sonrası arenalarda çevrimiçi savaş, müthiş silahınızı yükleyin, gaza çarpın ve taktiklerinizi açın. Tek ihtiyacınız deli savaşları çılgına yol vermek yarışları yanan hız! Bu cyberpunk dünyada, sürücüler silah, roket, bomba, flamethrowers, keskin nişancı tüfekleri ve daha fazlası ile rakibin zırhlı arabaları yok, ölüm yarışları tutun 

Silahlanmış araçların bu online çok oyunculu oyun tam hızda yolda götürecek! Zırhlı metal canavarlar, gerçek tanklar ve üst hypercars! Her şey arabanıza bağlı. Zemin ve yarış öncesinde, güçlü bir silahtan ateş ve aracınızın zırh yükseltme! Bir online yarış ve savaş çekim oyunu  

Hızlı 2018 yılında öfkeli Kuleleri! Tonlarca teçhizat. En sevdiğiniz seçin, onu kandırmak ve yıkım derbi modunda parçalamak için rakiplerinizi gözyaşı. Ölümle mücadelede savaş yarışlarının kahramanı olun! 

◆ Kauçuk, Düşmanlar ve metal yakmak! 
Farklı silah her türlü: flamethrowers, roketatar, plazma silahlar, Tesla silahlar, ve daha fazlası. Online aksiyon ve takım Savaşları bir bloodbath bekliyor!
Benzersiz yetenekleri, hafif hız iblisleri, savaş tankları, supercars ve büyük canavarlar (atomik motorlarla retro arabalar gibi off-road zırhlı araçlar ile 12 detaylı araçlar!)
Online PVP metal MADNESS Max hayatta. Taktiklerin ve liderliğin aynı derecede önemli olduğu bir oyun. Pedalı metale koyun ve düşmanlarınızı zırhlarına kızartın! Evet, aracınızın cephaneliği o kadar havalı!

Mad death racers ve crazy vehicle killers için skor tabloları ve madalyalar. Tıpkı gerçek bir dövüşte olduğu gibi, bir kahraman olabilir ve rakiplerinizi tarzda aşabilirsiniz!

 Hardcore oyun modları
Çöker, yıkım, vahşet ve vahşi eylem! Ekipler ve snatch kaynakları birlikte grup. Düşmanlarınızı nasıl çıkaracağınızı seçersiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir