gravitire 3d hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

gravitire 3d hileli apk v.1.0021

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

gravitire 3d hileli apk 

Gönüllü seferberlik
Gönüllüler etkinliklere kaydolmak için mobil cihazlarını veya bilgisayarlarını kullanıyor. Helper Helper, ziyaret hatırlatıcısı ile e-postalar ve push bildirimleri gönderir. Tüm seçenekleri tek bir yerde olduğunda herkesi meşgul etmek ne kadar kolay seveceksiniz.
posta ve metin doğrulama kullanarak,  aracılığıyla gönderilen tüm saatler belgeler aracılığıyla elemek ya da bir e-tabloya veri girme zaman harcamak zorunda kalmadan doğrulama olsun. Ve daha da iyisi – herkes her zaman onlar hedeflerine ulaşmak için ne kadar yakın bilebilir, böylece tamamlanan  hizmet kayıtları olacaktır. Topluluk işinizle ilgili ayrıntılı raporlar, sağladığınız fırsatları ve gönüllüleri topluluğunuzdaki önde gelen kuruluşlarla ve nedenlerle çalışmaya yönlendirmenize yardımcı olacaktır.
Gönüllüler yardım kaydolmak ve olay yaklaştıkça onlara hatırlatmak için e-posta ve bildirimleri gönderilir. Haftalık güncellemeler, neyin yeni olduğunu kontrol etmek için geri dönmelerini sağlar.

Topluluktaki etkileşimin ve etkinin artmaya devam etmesini sağlamak için bir gönüllü ve listeleri koymak için sayıları el altında tutuyoruz.Kuruluşunuza markalı.
Gönüllülere markalı bir deneyim sunmak için kar amacı gütmeyen, logo ve renk ekleyin. Farklı hizmet ve bağış biçimlerini ayırmak için izleme kategorilerinizi özelleştirin.

Yerli iOS ve Android uygulamaları gönüllü kaydolmak ve her yerden fırsatlar aramak için izin verir. Bir mobil web platformu da cep telefonları olmadan olanlar için kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir