Eternium hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Eternium hileli apk v.1.221

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Eternium hileli apk


Eternium inanılmaz eğlenceli ve güzel hazırlanmış aksiyon RPG, büyük klasikleri anımsatan.
Eternium zahmetsiz gelen diğer mobil aksiyon Rpg sıyrılıyor “taşımak için dokunun” ve yenilikçi “atmak için tokatlamak” kontrolleri, ve oyuncu dostu” hiçbir paywalls, kazanmak için ödeme asla ” felsefesi.
Sadece çevrimiçi özellikleri bir çift hariç, oyun içerik tamamlandıktan indirdikten sonra çevrimdışı çalınabilir.
Büyü yapmak için işaretlerin tasarımı kolay ve etkilidir. Tap-to-move kontrol thumbsticks daha doğal ve rahatlatıcı, ve bu da vintage noktası ve tıklama eylem RPG deneyimi için geçerlidir.
Oyun aslında ücretsiz, hem de bizim oyuncuların %90 üzerinde çalınabilir. Piyasalar tamamen isteğe bağlıdır. Gems, oyunun ana para birimi, düşman ve görevler toplanabilir. Dayanıklılık ve enerji sınırlaması yoktur. Oyundan alınan oyunda en iyi şeyler, ödemezsiniz.
2017 sonbaharında, gerçek zamanlı çok oyunculu, şehir portalı ve dünyanın dörtte biri de dahil olmak üzere gelişimin gelişmiş aşamalarında olan ana yeni özelliklere sahip.
Muhteşem özel efektler, hoş sesler, ödüllendirici hasar numaraları, sürükleyici arka planında ve atmosferik, ilham verici müzik puanı ile duyarlı, hızlı tempolu maçın visseral memnuniyetini tadını çıkarın.
Bir kılıç, balta, personel veya silah , sihirbaz, savaşçı ya da ödül avcısı olarak oynayın. Yeni yetenekler öğrenmek ve özelliklerinizi artırmak için seviye yukarı.
Savaş iskeletler, zombiler, robotlar, uzaylılar, iblisler, ejderhalar ve diğer birçok yaratıklar, üç güzel el yapımı dünyalar, ya da sonsuz oluşturulan seviyeleri.
Karanlık mağaralar ve zindanlarda şirket, ormanlar, köyler ve mezarlıklar keşfetmek, İblis kontrollü kaleler, cesur, karla kaplı dağ zirveleri kuşatma koydu, çöller, piramitler ve Kızıl gezegenin ormanlarda, kraterler ve kanyonlar arasında ve ötesinde garip yaratıklar öldürmek için aya Seyahat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir