Era of Celestials hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Era of Celestials hileli apk 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

 http://adroin.offerstrack.net/index.php?offer_id=482&aff_id=515

OYUN TANITIM VİDEOSU

OYUN ETIKETLERI

Era of Celestials hileli apk indir

Düşman ordusu son kalenin kapısına kadar yürüdü. Celestials en büyük şampiyonlarına baktı. Aramayı cevaplayın ve Vanquisher yolunda atılmak! Zafer için savaşın!
[Nihai Oyun Deneyimi]
Muhteşem özel efektleri ve mükemmel bir oyun deneyimi getirmek için entegre detaylı 3D grafikler ile pürüzsüz kontrol, akıllı darbe geribildirim, gerçekçi sesler ve çarpıcı görseller.
[Benzersiz Elysian Dönüşüm Sistemi]
Eşsiz Elysian dönüşüm sistemi ile, cesur kahramanlar yenilmez Elysians dönüşebilir ve katil düşmanları biçmek. Farklı yeteneklere sahip Elysians, yolculuğunuzda görünmeyen Elysians gücünü koşum ve farklı ikilemler yüz akıllıca bunları kullanmak için bekliyor!
[Sprite]]
Celestials döneminde, spritler en sadık koruyucularınız. Savaşın sıcağında, her zaman yanınızda olacaklar! Farklı sprites yardım farklı formları sağlamak ve herhangi bir durumun üstesinden yardımcı olmak için stratejiler zenginliği açarak, irade aralarında geçiş yapabilirsiniz.
[Muhteşem Kostümler]
Celestials dönemi müthiş kızdırma efektleri ile komple muhteşem kostümleri büyüleyici bir dizi içerir. Şimdi savaş alanında bile en iyi şekilde görünmemek için bir bahane yok.
[Gerçek Zamanlı PvP Savaşları]
Sanguine yarışması ve lav Seferi çok oyunculu kavgalar Showdown 1v1 gerçek zamanlı mücadele itibaren, Celestials dönemi eylem dolu mücadele ve galip için cömert ganimet ile doludur.
[Patron AVI]
Vanquisher yolu şaşırtıcı ekipman ile döşeli ve av patronları Celestials çağında ekipman ve işçiliği malzemeleri almanın ana yoludur. Dünya patronları, kötü patronları, sınırlı miktarda zaman için ortaya çıkan kötü ejderhaları veya yakışıklı ödüller kazanmak ve arkadaşlarınızı göndermek için diğer birçok patronu öldürün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir